SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja + masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
wiek 20 wzrost 184 waga 90

Chcialbym zredukwoac troche tkanki tluszczowej na brzuchu oraz w innych czesciach ciala ale najbardziej na brzuchu.Dodakowo gram w pilke reczna lecz treningi sie zakonczyly i Chcialem zapytac czy mozliwe jest robienie nadczo brzuszkow a po tym pobiegac z pasemem neoprenowym na brzuchu, zeby spalic troche tkanki tlusczowej , dodatkowo wieczorem kolo 22 zorbic np abs albo a6w ?. Nastepnie popoludniu pujsc na silownie i zrobic normalny trening na mase?. Nie mam zadnej diety na mase poniewaz mam troche juz masy ale nie miesniowej to wydaje mi sie ze nie potrzebuje chyba. Jak co dajcie znac co byscie zrobili w moim przypadku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1033
moje zdanie takie
-biegaj 2razy w tygondniu 30min<
-a6w
-siłownia
-dieta
+jakis spalacz
-pas neo cos tam nie spali Tobie tłuszczu tylko wypocisz nim wode...

no i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
ehm... przećwiczysz sie moim zdaniem!

ja tez maiłem taki problemik z brzuszkiem! a więc DIETA! idź do działu odżywianie po ok 3 miechach będziesz miał nawyki dobrego żywienia! Polecam 8 minut ABS (poszukaj co i jak) i rób zawsze po treningu siłowym lub w dni nietreningowe ale raz dziennie wystarczy! do tego Aeroby! możesz zastoować HIIT (też poszukaj na sfd.pl) i po jakimś czasie tłuszczyk spadnie :)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
nic sie noj o przetrenowaniu jestes przygotowany kondycyjnie silowo itd. Gdybym byl przetrenowany to nie gralbym w pilke reczna a tam naprawde nikiedy sa ciezkie treningi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
czytalem ze lepiej brzuszki robic przed bieganiem nadczo a po drugie staram sie nie jesc po 20. Diete probowalem juz jakas jakis czas temu ale chyba jestem za miekki na to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
spoko! ale nie polecam... twierdzisz że masz ciężkie treningi na piłce ręcznej? :> zapisz sie na Muay Thai :P i porównamy

a serio to też tak z poczatku miałem dużo i szybko codziennie nie znaczy lepiej! zapamietaj może sie mylę ale takie moje zdanie! musisz dać czas na regeneracje!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
powiedzmy codziennie bieganie jak narazie a brzuszki raz na dwa dni bo tez czytalem ze codziennie lepiej nie robic z tego co mi sie wydaje to mam dosc duze miesnie brzucha tylko tkanak tlulszczowa ja zakrywa. A dobrze zrobilem ze nie jem po 20 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
chodzilo mi tutaj o brzuszki raz dziennie a nie 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
brzuszkami tłuszczu nie spalisz, biegiem juz predzej, siłownia podstawa, a dobra dieta najwiecej ci w tym pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
DIETA! :) napisałem wyżej i nie że jesteś za miękki :p a temat to troche taki no... redukcja+masa... :/ jak jedziesz na mase to przybywa ci jej wszędzie nie tylko tam gdzie ty bys chciał (zapewne klatka piersiowa i biceps)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
inaczej... nie chcialbym zostac zalany... i wygladac jak pulpet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
hmmm same brzuszki nic nie dadzą! oczywiście spalisz tkankę tłuszczowa na brzuchu! ale nie tyle ile zapewne bys chciał! Dieta! to jest podstawa niestety musisz udać sie do działu odzywianie i tam poszukac odpowiedniej dla siebie dopiero wtedy bedziesz mógł myslec cos poważniej!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z martwym ciągiem

Następny temat

Prosze o konkretny plan na mase

WHEY premium