SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3444
wymiary:
pas:76
udo:54
łydka:36
bic:32
klatka 100cm
wzrost 177
waga 68
cel redukcja
staż jakis 1 rok bez efektow :P

proszę o ocene diety oraz moze jakieś sugestie co zmienić :) dieta ułożona co do moich finansów wiadomo uczę się wiec nie ma ich tak dużo :P i oczywiście nie mam czasu żeby jeśc z 6 posiłków dziennie :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3195 Napisanych postów 15808 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3444
zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zdj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co do zasad to czytałem te tematy a co do diety na kązdą to zdaje mi się nudna że bym 2 x czy 3 x dziennie jadł ser biały :) a po za tym staram sie unikać mleka ponieważ z tego co wiem nie powino się pić mleka mając gino (czy się myle)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 960 Napisanych postów 11343 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190887
Witaj,
Mając ginekomastie powinieneś ją usunąć i po za tym pobadać się z hormonami . Druga sprawa przelicz jeszcze raz zapotrzebowanie http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html  i odejmij powiedzmy 300 kalorii i na nowo wrzuć tutaj jadłospis. Jeśli masz problem z budżetem to mam nadzieje że mój poradnik Ci się przyda http://www.sfd.pl/Mały_portfel_a_dieta__Poradnik-t1057692.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hormony badałem i wszystko ok oprócz proalktyny gdzie max jest 324 a ja mam 524 ale powiedzieli w szpitalu że to okres dojrzewania i to zniknie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lekko poprawiona dieta :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3195 Napisanych postów 15808 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć czasem rybę, orzechy, awokado.
Również owoce oraz korzystaj z surowych warzyw bo sezon jest, trzeba korzystać
Nie wygląda źle, trzymaj 1-2 tyg zobaczysz co będzie się działo, zmierz obwody, zważ się i porównasz za jakiś czas.
Jeśli masz wątpliwości co do diety, wrzucaj tutaj na pewno ktoś skoryguje, dobrze będzie jak np. ułożysz sobie z góry na 2-3 dni wtedy łatwiej też zaplanować co się je.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowanie.

Następny temat

Redukcja, skinny fat

nutloveb