SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja+treningi proszę o radę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1829

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

kobieta

Wiek

22

Waga

78

Wzrost

173

Cel treningowy

65kg

Staż treningowy na siłowni

6miesięcy

Uprawiane inne sporty

rower/hula hop

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

dostęp do siłowni

Dieta

z ograniczeniem kalorii

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

thermo shape 2.0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
cześć,
mój problem polega na tym że od kilku miesięcy ćwiczę na siłowni [ok.6], nie mam żadnego konkretnego planu treningowego, wcześniej dużo biegałam [ok 10 km] + inne cardio do tego zajęcia wzmacniające, teraz od ok 2/3 miesięcy ćwiczę trochę bardziej siłowo-sztangi + inne zajęcia wzmacniające z obciążeniami. bieżnia rzadko ale przerzuciłam się z autobusu na rower.
z dietą jest różnie generalnie jem zdrowo ale zdarzają mi się grzechy.
widzę ogromną zmianę w mojej sylwetce, wbrew pozorom dorobiłam się troszkę mięśni i ładnych kształtów.
jednak mój problem polega na tym,że bardzo dużo ważę ok 78 kg przy 173 cm i nic nie leci z wagi :(
chciałabym pozbyć się kilogramów. i nie wiem jak to zrobić?! przestać ćwiczyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
rion10
A masz może zapisany gdzieś link do działu przez, który wchodzisz? Bo później były dwa działy połączone w jeden i dlatego te linki wcześniej zapisane mogą nie działać.



wchodzę normalnie przez główną forum->ladies
taki link mi wyskakuje : https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
poradzi ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Trzeba zacząć ćwiczyć jakimś sensownym planem treningowym ale co ważniejsze zacząć porządnie się odżywiać. Jakie jest podejście do diety takie są wyniki. Tutaj trzeba przysiąść i wprowadzić zaplanowane odżywianie a trening można spokojnie wziąć z tematów podwieszanych z działu ladies

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
rion10
Trzeba zacząć ćwiczyć jakimś sensownym planem treningowym ale co ważniejsze zacząć porządnie się odżywiać. Jakie jest podejście do diety takie są wyniki. Tutaj trzeba przysiąść i wprowadzić zaplanowane odżywianie a trening można spokojnie wziąć z tematów podwieszanych z działu ladies



ok. moje pytanie, jak rozłożyć treningi? mam do wyboru zajęcia ze sztangami [pump] oraz inne z obciążeniami wzmacniające typu abt/ketlle. bieżnia i inne cardio i ewentualnie dodatkowo to co robię w domu jak mam czas czyli hula hop z masażerem [wiem,że to nie trening ale dobrze rzeźbi mi talie].skakanka , ewentualnie ćwiczenia z hantlami bądź inne "dywanowe",. ile razy w tygodniu np ćwiczenia siłowe a ile cardio? ciężko mi pogodzić treningi z pracą bo pracuje po 14 godzin, czasami mam w tygodniu 4 dni kiedy mogę iść na trening a czasami 3. jeżeli jestem w pracy to raczej moja aktywność to jedynie dojazd do niej rowerem [ok 20km w obie strony]. cały dzień jestem na nogach więc po powrocie nie mam już siły i czasu na trening.

jeżeli chodzi o dietę to mój przykładowy jadłospis:

śniadanie:
2 naleśniki z 2 białek jaja i odżywki białkowej ok 20/30g
z chudym twarożkiem i dodatkiem owoców np jabłka/banana/borówek i czasami jakimiś otrębami bądź płatkami owsianymi

zwykle dzielę sobie to na 2 posiłki i drugą część zjadam na II śniadanie

obiad: ryba/kurczak gotowane bądź z piekarnika do tego warzywa ewentualnie kasza gryczana/jaglana/kuskus/jęczmienna
ewentualnie jakas sałatka z kurczakiem/brokułami/ciemnym makaronem i innymi warzywami

kolacja: serek wiejski/ jakiś twarożek albo wafle ryżowe [rzadziej chleb żytni] z chudą wędliną lub jakimś serkiem i warzywami
lub też kasza/ryż brązowy z chudym mięsem/tuńczykiem/warzywami

zdarza mi się między czasie zjeść jakieś jabłko/grejfruta/brzoskwinie ewentualnie wafla ryżowego albo wase


nie wiem czy takie jedzenie się do czegoś nadaje?! czy wszystko jest do wymiany?


Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2015-08-11 10:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
nikt nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Załóż temat w dziale Ladies i wklej tam od razu dietę w postaci zrzutu z potreningu.pl wraz z ilością poszczególnych makroskładników.

Co do treningu-jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, to ćwicz w oparciu o wolne cieżary.Jeśli natomiast zależy Ci jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej, możesz wybrać, co lubisz.Byle poruszać się te 3-4x w tygodniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
ronie220
Załóż temat w dziale Ladies i wklej tam od razu dietę w postaci zrzutu z potreningu.pl wraz z ilością poszczególnych makroskładników.

Co do treningu-jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, to ćwicz w oparciu o wolne cieżary.Jeśli natomiast zależy Ci jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej, możesz wybrać, co lubisz.Byle poruszać się te 3-4x w tygodniu.



próbowałam ale dział ladies w ogóle się nie otwiera:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
ronie220
Załóż temat w dziale Ladies i wklej tam od razu dietę w postaci zrzutu z potreningu.pl wraz z ilością poszczególnych makroskładników.

Co do treningu-jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, to ćwicz w oparciu o wolne cieżary.Jeśli natomiast zależy Ci jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej, możesz wybrać, co lubisz.Byle poruszać się te 3-4x w tygodniu.



dział ladies w ogóle się nie otwiera;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
dziwne bo ja bez problemu wchodzę do działu Ladies bezpośrednio z głównej strony.

Długo masz taki problem z wejściem do działu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
rion10
dziwne bo ja bez problemu wchodzę do działu Ladies bezpośrednio z głównej strony.

Długo masz taki problem z wejściem do działu?




od 2/3 dni ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza masa po 3 letniej redukcji 35 kg.

Następny temat

Trening interwałowy

WHEY premium