SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja, przerwa od diety (kilka dni)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Witam, jestem na redukcji, jak dotad wszystko szlo okej, ale doszlam do momentu, gdzie najzwyczajniej męczy mnie deficyt kaloryczny,dodam ze od kilku dni tak troooszke (:D) podjadalam ciast, mimo ze nie powinnam wcale (dieta keto) i przytylam w ciagu 4 dni 1,5kg. Ostatnio ogolem mam zalamania psychiczne i przeklada sie to na dietę. Moje pytanie, czy warto robic kilkudniowa przerwe od diety czy pogorszy to wszystko? Jak sadzicie? Naprawde czuje sie jakos zmeczona tym wszystkim. Nie wiem czy kontynuować diete ketogeniczna czy po prostu zdrowo jesc i z deficytem czy jak.. Pogubilam sie trochę.
Jesli byl gdzies juz taki temat to prosze nie hejtowac i ewentualnie podlinkowac, bede wdzieczna za kazda rade, pozdrawiam i milego wieczoru zycze ;>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Skoro źle czujesz się na ketozie to się w nią nie pchaj. Skąd w ogóle pomysł na tak drastyczny krok? Wszystkie tradycyjne metody już zawiodły?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Tak
Schudlam 15kg
I waga nie chciala od 3 tygodni leciec w dol pomimo deficytu ciaglego (ok 1200 kcal bo wiecej nie umialam "zmiescic")
Na ketozie jadlam ok 800 kcal bo z kolei niczego z tej diety nie lubilam oprócz jajek i piersi z kurczaka. Szybko schudlam, fakt
Ale szybko to wrocilo jak widac
widac i teraz dopiero ogarniam w miare swoje bledy ale jestem w kropce i nie wiem jak naprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Dodam ze organizm sie zaczal buntowac na ketozie bo jak powiedzialam ,jadlam ok 800 kcal ,nie mialam w ciagu dnia na nic czasu, dosłownie dzien zaplanowany co do minuty no i treningi silowe ok 5 razy w tygodniu byly.
Przesadzalam, a w efekcie teraz nie mam ochoty ani na treningi ani na diete
I mimo ze wiadomo ze redukcja jest do uratowania to i tak czuje sie jakbym zaraz miala zaczynac od zera niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Jak jadłaś 1200kcal i nie szło, to rozwiązaniem było tu nie jeszcze większe i bardziej drastyczne głodzenie i nieracjonalna liczba trenigów, a rozpoczęcie racjonalnej diety zgodnej z zapotrzebowaniem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Więc teraz po prostu stopniowo przejsc do zwyklej zbilansowanej diety z odpowiednia iloscia kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Tu nie ma co się bawić "w stopniowo" , wskocz z miejsca na swoją docelową kaloryczność.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Dobrze, dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Ze przytylasz 1,5 kg po weglach nie jest wcale dziwne. Weglowodany wiazal wode :) Teraz lepiej znalezc rownowage w dietcie i zyciu. Zanim znowu redukcje bendziesz robila :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ketoza dla osób nie znających dostatecznie swojego organizmu i nie mając na ten temat głębokiej wiedzy to strzał w stopę ( metaforycznie ) rozregulowałaś swoją gospodarkę hormonalną. Jak Koniu wspomniał - tutaj nie ma na co czekać, odżyw ten organizm i zacznij się racjonalnie odżywiać wprowadzając zbilansowaną dietę w praktykę, dbając o dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-09-30 10:31:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta po analizie składu ciała

Następny temat

Prosze o pomoc w redukcja czy masa?

WHEY premium