SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

real czy fake

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8996

wpadło mi w rece 10 tego i niejestem pewny czy to real jest co o tym myslicie?? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8996

i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

napisy sie lekko starły pod wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14605
z tym to jest loteria

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a do czego jest to brazowe cos co było w opakowaniu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3725
ja i tak i tak bym tego nie ruszal

moze kiedys cos bylo z tego ale teraz to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 422
ta gumka brazowa to abys przy lamaniu amp nie pociol sobie paluszkow:) a testa jest ok bo kto by podrabial ruska na wielka skale?:) a tak swoja droga skad amsz?bo ja w necie polowalem na to i lipa;/ pozatym 10 amp to za malo bys musial walic co dziennie po 2ml

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
poszukałem i znalazłem :)to ile jeszcze dokupic tego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 422
najlepiej z 3 paki bo poczatkujacy jestes i najlepiej 2 ampy dziennie walic bo to ten slabszy, swoja drogą z jakiej stronki masz zaopatrzenie:] tez bym musial z 50 zakupic tego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
podaj gg to popiszemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
6402718 to pisz:) ale ja wieczorem bede na gg pozdro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IncaLab? Ktos slyszal?

Następny temat

AXIO nowa seria ?

MenS