SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reactor pro 3 z czym??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
witam pisze posta poniewaz kolega mnie poprosil nie chodzi na silownie ale biega na 100 metrow i chcialby sobie kupic reactor pro 3,i wogole czy sie go oplaca a jak sie oplaaca to z czym go brac?? pozdro...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
reactor pro 3 jest według mnie jednym ze słabszych stackow, na miejscu twojego kolegi zakupiłbym sobie sam jabłczan kretki,cos na regeneracje np. L-glutamine i jakieś carbo na powera

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
od kiedy reaktor jest stakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
wiesz niby jest tak napisane na stronce
http://muscle.pl/sklep/catalog/product_info/p753_trec_reactor_pro_3_300_kaps_ ale dla mnie to tylko takie gadanie bo w składzie ma z kreatyn tylko; jabłczan, więc posłużyłem sie terminologią z ulotki
Co nie zmienia faktu że nie polecam..hehe

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat... Co teraz wybrac?

Następny temat

nano vapor i mono

WHEY premium