SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

raz a porządnie !!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
A wiec tak uświadomiłem sobie ze trochę zaśmiecam forum tworząc dziennie to nowe posty zadając pytania które w sumie są o to samo wiec może napisze raz a porządnie mianowicie mój trening Poniedziałek : Klata bic ,Wtorek plecy kaptury, środa wolne czwartek nogi przedramię , piątek barki tric , stosuje trening na dużych obciążeniach , po 4 serie na ćwiczenie po 12-6 powtórzeń zależy od partii ciała , stosując taki trening oraz trzymając dietę nie bawiąc się w żadne low carb, if , itp... mówiąc prosto trzymając kalorie na deficycie ,uda mi sie zrobić jakaś formę do wakacji czy nie ma co się już bawić w struganie i zrobić dobrą masę i od przyszłego roku zrobić dobra redukcje ? Powiem szczerze że trochę dla mnie jest to dziwne waga kolo 94 -92 kg , i jest oponka jak dla mnie mega duża ale jak przypnę brzuch ta oponka jak by się rozchodziła a na brzuchu pojawiają się 4 kosteczki lecz tylko rozluźnię mięśnie i zostaje baniaczek wiec co robić pany macie większe doświadczenie niż ja co byście robili na moim miejscu :)? , jak redu to możecie powiedzieć ile dać w/t/b jak kiedy obcinac a jak na mase to tez ile dac b/t/w , bo w sumie za dużo osób już mi mówiło co chwile co mam robić i sam w końcu się pogubiłem ... a tu zdj dam do ogarnięcia co jest teraz i z góry dziękuje za poradę







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Wiek : 16
Waga : 94-92
Wzrost : 183
Staż treningowy: 1-2 lata
Obwód pasa 90
Obwód klaty: 102
Obwód uda: 60
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): silownia 4 x
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
na Twoim miejscu kontynuowalbym ta redukcje bo sporo jeszcze siedzi fatu i akurat na wakacje albo po na mase wskoczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
a to kolego podpowiedz mi zwykłe trzymanie deficytu kcal mi wystarczy jem teraz 2200 kcal 50 % białka 30 % wegle 20 % tłuszczy może tak byc czy jest ch**owo, szczerze ? jezeli jest lipa to mozesz podac jakis przykład jak bym mogł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
wystarczy zwykla dieta z deficytem kcal, strasznie malo jak na ta wage tych kalorii masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
no własnie tu jest problem mam ich mało a boje się je podnieść na wyższy pułap zeby nie bylo takiej rekacji ze waga stanie w miejscu ;/, czy moge tak zrobic i jak tak to powiedz mi ile jest bo to 94*24*1,2 =2700 no i odciac 500 wychodzi 2200 czyli tyle co jem , dodam ze jestem endo ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
cardio jakies krecisz? 2g bialka, 1-1,5g tluszczu i reszte z wegli bym dal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
nie kręce cardio , jezeli jest taka potrzeba to mogę zacząć biegac bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Zapotrzebowanie 2200 kcal (B: 188g, W: 110g, T: 112g) tak bedzie git ?
A jeszcze pytanie moje jak jest tak duzo tluszczy to nic sie nie dzieje nie bedzie to zadnym poroblemem na redu tak duzo tluszczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
jest ok takie makro jak podales, jakbys dorzucil cardio to nie musial bys sie katowac na tak niskich kcal, no chyba ze Ci to nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
szczerze nie jest to dla mnie problemem bo rano zjem sobie platki owsiane z z mlekiem mam wegle z rana posiłek jak dla mnie syty trzyma mnie tak do 12 w skzole jakas buleczka wieoziarnista wracam dorzucam warzywka przed silownia potem ryz miecho i zostaje kolo 800 kcal na kolacje i jes okej nie czuje sie jakis katowany wiec co moze tak ziostac i obejdzie sie bez cardio :P? a w razie czego jak dorzuce z 300 kcal to wtedy cardio tak po 40 min i bedzie git ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktos podpowie

Następny temat

ćwiczenia

WHEY premium