SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ramiona priorytet

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7829
Witam. Moj plan treningowy wyglada nastepujaco:
wtorek: klatka + triceps
czwartek: plecy + biceps + przedramie
sobota: barki + nogi
W poniendzialki, srody i piatki trenuje SW.
Moim slabym punktem sa ramina. Teraz moje pyatanie brzmi czy jesli bede trenowal biceps i triceps 2 razy w tygodniu na jednym treningu jako miesnie antagonistyczne pomoze mi to zwiekszyc ich wielkosc. Znaczy trenowal bym biceps i triceps we wtorki i czwartki?? Jak nie to co proponujecie dla zwiekszenia wielkosci ramion?? z gory dziekuje za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1613
Moim zdaniem zdecydowanie nie! Tylko spalisz mięśnie w ten sposób,nie ma szans byś po treningu wtorkowym miał zregerowane ręce na czwartek. Trening antagonistyczny jest świetny, jednakże raz w tygodniu, wtedy będą efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7829
Ok. Ale skoro antagonistyczny to w jaki dzien razem z kaltka czy plecami??
I raz w tygodniu mi sie zdaje troche malo?? Ewentualnie jakie cwiczenia na "maksymalny rozrost"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1613
raz w tygodniu to wystarczajaco z pewnoścą. Zrobiłbym razem z klatką. Chociaż wyszedłby pewnie strasznie długi trening. Wogóle jeśli masz możliwość i ci na tym bardzo zależy to na oddzielnej sesji jednego dnia czyli czwartego treningowego. Wystarczy po trzy ćwiczenia.
1.Wyciskanie wąsko vs. ugięcia rąk w staniu sztangą
2.pompki na poręczach z obciążeniem lub francuskie wyciskanie vs modlitewnik
3. prostowanie ramion na wyciągu vs hantle "chwyt młotkowy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
erros dzieki za wypowiedz soga bym dal ale niedawno skonczyl mi sie abonament i nic z tego nie bedzie. Ale dzieki za prace. Mile widizane rozniez inne opinie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat

Następny temat

__MASÓWKA DO OCENY__

Wheya