SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rada na początki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
witam.
co polecacie na pierwszy cykl z tego typu zabawkami ?
mam 18 lat. bralem duzo supli juz w zyciu tego świństwa jeszcze nie ale chce sprobować zeby sie troche podpąpować. oczywiście chce wszystko przeprowadzić na poważnie.

jakie srodki mi polecacie na początek, oczywiscie jakiś zestaw zeby nie bylo ze wezme cos i spuchne a pozniej wszystko zejdzie i do tego czegos sie nabawie jak to jest u mlodych mysla ze wezma sama metke i beda pudzianami..

wiec czekam na jakies porady ;)

sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
czytałes regulamin działu? wypełnij ankiete przed zadaniem pytania i szukaj w szukajce

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
dobra daje ankiete.. sam wiesz ze najlepiej uslyszec konkrety od konkretnch ludzi

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
1. WIEK: 18 lat
2. WAGA: 101kg
3. WZROST: 197
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 115
-udo: ?
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 4
-tłuszcz:1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie mialem
8. TRENING: masowy
9. CEL CYKLU: zarys klatki i miesni ramion , przymasowanie o 10,15 kg
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: --
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie mam problemow z przybieraniem wagi
13. STAN ZDROWIA: zdrowy jak kon zadnych chorób
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 92..
-martwy ciąg: najwiecej próbowalem 100 kg 10 x spokojnie
-przysiad: ? jakies 60-70 wezme

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
więc teraz czekam na jakies porady

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44261
chcesz przymasowac jeszcze 10-15 kg lepiej by było spalić i zacząć budować ładną mase bo ważysz sporo a masz tylko 39 w bicepsie i wywnioskować mogę z celu cyklu ze jesteś zalany( bez obrazy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
nie no cos ty za co mam sie obrazać, dzieki ci za rade. zalany jestem ale tylko na brzuchu bo na ciele i na łapie nie widac "tłuszczu" tylko brzuch. wiec chce jeszcze przybrać masy bo na moim wzroscie tego nie widac . ale moze masz racje zebym spalił troche z tego brzucha m,in. kupić jakiś spalacz itd.. ale wracając do tematu co polecacie na ten 1 cykl zeby cos mi dalo ?

ps. w bicu dochodzi do 41 te 39 napisalem tak odruchowo poniewaz zawsze w kazdych ankietach tak wpisywalem. teraz troche uroslo. po przewie wakacyjniej moze nie ma 41 ale za miesciac dwa jak wejde w treningi powinno tyle być

Zmieniony przez - Cezary93 w dniu 2010-09-09 22:53:26

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44261
diete masz ?? czy wartości wpisałeś w ankiete tak sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Na pierwszy raz Prop 100 mg e2d przez 3 miesiące. Z firm to Testolic, Testovis, Razak, Phoenix, DNA...

Zaopatrz się w środki na zbijanie ciśnienia. Poczytaj na forum o zbijaniu ciśnienia. Do odbloku starczy liść Clomu i duże dawki Mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 549 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8972
dział dla pełnoletnich a nie 17 latków widząc po profilu ;D 3 miesiace nie za dlugo sadze ze max 2miechy i 2 liscie cloma

Zmieniony przez - BOW w dniu 2010-09-10 14:24:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka Metka Winko

Następny temat

Ciągłe sikanie na cyklu z Antka+ sustaplexu co jest ?

WHEY premium