SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rAszek - Road to July 2011

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
no to jedziesz, fajnie rozpisany trening i dieta, będę kukać tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
maciekslu1 jeśli jem w domu i mam wczesniej przygotowany posiłek to odgrzewam na opcji grill zazwyczaj, a w szkole nie mam jak odgrzać wiec jade na zimno, ale na zimno smakuje jeszcze lepiej niz na cieplo

HugoBoss89 dzieki :) zapraszam ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
***************************FAZA I - DZIEN 2 - DZIEN TRENINGOWY 2*************************

>>> Dieta & Suplementacja <<<

01. 300g jaj kurzych całych + 100g płatków owsianych + łyżeczka kakao + słodzik
02. 50g ryży basmati + 150g piersi z kurczaka + 20g migdałów
03. 160g makaronu pełnoziarnistego + 150g kurczaka + troche pesto i keczupu - przedtreningowy
--. Hi-Tec Amino Anabol 10 kaps. - przed treningiem
--. 50g Gainer + Hi-Tec Amino Anabol 10 kaps. - zaraz po treningu
04. 100g ryżu białego + 150g piersi z kurczaka + troche fety (w sensie sera) + 2 ptasie mleczka
05. 200g polędwicy wieprzowej + 150g piersi z kurczaka + 50g ryżu basmati + 10g oleju lnianego

>>> Trening <<<

Czworogłowe ud:

- Wyprosty jednonóż siedząc
1 seria: 15p x 2s
2 seria: 14p x 3s
3 seria: 12p x 3s


- Przysiad ze sztangą trzymaną na barkach
1 seria: 12p x 90kg
2 seria: 10p x 100kg
3 seria: 8p x 110kg
4 seria: 7p x 120kg


- Wyciskanie na suwnicy wąsko
1 seria: 12p x 120kg
2 seria: 10p x 160kg
3 seria: 8p x 200kg
4 seria: 8p x 240kg


- Wykroki w miejscu
1 seria: 24p (po 12 na noge) x 14kg (ciężar jednej hantli)
2 seria: 24p x 14kg
3 seria: 4p x 14kg


Łydki:

- Wspięcia na palce siedząc
1 seria: (x)p (nie liczyłem liczby powtórzeń, robiłem na wyczucie) x 40kg
2 seria: (x)p x 50kg
3 seria: (x)p x 60kg
4 seria: (x)p x 70kg


>>> Komentarz <<<

Troszeczke namieszane w diecie, ale to przez przełożenie treningu na wcześniejszą godzinę z przyczyn odemnie nie zależnych ;) Ostatni posiłek jeszcze nie zjedzony, jak widać zjem dzisiaj węgle na noc i wiecej mięsa żeby kaloryczność podbić bo jeden posiłek odpadł przez wspomniany trening i przez to że chcę iść szybciej spać ;)

Trening masakra... zero sił, mega cisnienie w bani... typowe oznaki przetrenowania i tu wychodzi moja redukcja... udało mi się oczywiście spompować nogi i zrobić masakryczny trening choć wiele mnie to kosztowało ale jak zmotywuje to wszystko staje sie możliwe (prawie jakbym zjadł snikersa) ;) na redukcji nie odczuwałem przeładowania choć wiedziałem że jade za ostro, teraz to się odbiło, od dwóch tygodni jestem typowo przetrenowany i odczuwam to najbardziej przy treningu nóg. Ale nic, zastosuje się do teorii Jaya - jeśli dostarczymy organizmowi odpowiednio dużo pożywienia, to nie możemy sie przetrenować. Planowałem robić na masie 30 minut areobow w srody i soboty, jednak w tej fazie sobie daruje, zaczne je kręcić w fazie 2 chyba że forma będzie faralna to szybciej :)

Także posumowując:
- jem tak samo i jeśli będzie ochota to wiecej (opisałem to na 1 stronie)
- trenuje z taką samą intensywnością
- nie robie cardio

Myślę, że to sie sprawdzi tylko organizm potrzebuje troche czasu :) Sam trening siłowy nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla organizmu a jeśli by było inaczej, zaczne coś kombinować :)

PS: trening dwugłowych przełożyłem na piątek, i zmienie delikatnie rozkład od przyszłego tygodnia tak aby dwugłowych nie robić razem z czterogłowymi.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Polecam zakupic witaminki :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
wiecej warzyw zaczne jesc ;) nie toleruje a bardziej nie jestem zwolennikiem witamin z "kostek" :D bo warzyw troche za malo jem, :P

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Szczerze powiem mimo iz nie jestes zwolennikiem to kup sobie olimpowskie za 30 zł. Naprawde ratuja bardzo tyłek jak potrzeba regeneracji jest :) Nie wiem czy codziennie bys utrzymal taka dawke warzyw zeby to wypelnic. Zrobisz jak chcesz w kazdym razie ja polecam w przerwach miedzy cyklami bardzo dobrze sie u mnie sprawdziły:)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
no spoko ;) zobaczymy co wyjdzie z tego co napisałem wyżej, jesli wszystko wróci do formy to obejdzie sie bez witamin bo od października faza 2 i 2 miechy na fajnych zabawkach :) regeneracja bedzie potężna tak samo jak jakosc treningow ;) ale o tym za tydzien jak zamowie zabaweczki ;D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Dzisiaj dzień 3, nietreningowy, więc nie będę dodawał wypiski bo nie zalezy mi na kolekcjonowaniu mojego menu. Odżywiam się tak jak w dni treningowe, dostarczam taką samą ilość pozywienia.

A tutaj fotka wczorajszej kolacji (był jeszcze olej lniany ale machnąłem z łyżki prosto do japy :D). Ryż w przecierze pomidorowym (własnej roboty, mam chyba 30 słoików :D) + pierś z polędwicą wieprzową (grillowane).

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
coś tu cichutko, czekamy na notatkę z jutrzejszego treningu barków i tricepsa a jakie to zabaweczki będziesz stosować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
jak dojdą to wam cykne foteczke :D bo to niespodzianka haha ;D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X cykl- jaki teraz trening ?

Następny temat

ze splitu na fbw czy to dobry plan dla odmiany???

WHEY premium