SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ręce

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Witam. Robie teraz trening FBW bardzo intensywnie. Gdy robie juz ostatnią partie zazwyczaj jest to biceps lub nogi trzęsą mi się ręce. Spowodowane jest to dużym wysiłkiem? Jak tego unikać? Więcej zjeść przed treningiem? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi rób na początku, ew. jako druga partia - nigdy na końcu.
Rozpisz odżywianie całodzienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
rozpisz ten trening dokladnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Ok rozpisze mój dzisiejszy trening :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Mój trening wygląda ,,domatorowo,,narazie ale podstawy mam. W najbliszym czasie planuje kupić solidną siłke do domu;] A oto mój trening:
1.Plecy-podciąganie na drążku 4s po 6-8 narazie tyle daje rady;].
2.Barki-wymachiwanie hantlami przed siebie 3s 20x
3.Nogi-Przysiady ze sztangą 3s po 20
4.Triceps-pompki francuskie 4s po mój max
5.Klata-rozpiętki 3s 15-20
6.Biceps-uginanie ramion ze sztangą 4s 12-15

Jeżeli coś nie zrozumiałe to mnie upomnijcie;].Jeżeli chodzi o diete to jestem na razie na lekkiej redukcji schodze z Bf-a i od grudnia czysta masa;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
daj nogi, plecy, klate, bary, ramiona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czemu na bica czy trica a wiec male partie robisz wiecej serii niz na duze jak nogi czy barki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym planie?

Następny temat

Mięsnie brzucha

WHEY premium