SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

róznica cen kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Napisal ze 'to nie bedzie pierwsza sesyjka w moim zyciu'
Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jesli by bylo tak jak piszesz ze cena = efekty to najlepsze efekty bylyby pare lat temu jak kreatyna byla czyms hm..."nowym" i kosztowala ponad 100zl 500g za jakakolwiek krete mono

mono=mono, aczkolwiek warto popytac, zorientowac sie nie zawsze cena=jakos=dzialanie.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4383
czorcia7 moze i lepszym rozwiazaniem bylo by cell pump ale za 76 zl starczy ci to na jedna sesyjke a mi 900 g kretki starczy na uhuhu

jakie załozenie masz?? proste!! walczyć i wygrywać!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Dlaczego???
Mozesz polaczyc cp z mono (jakim tanim mono - np. Megabola) i masz super cykl (spokojnie wystarczy Ci na ok 50 dni).
Ja wlasnie teraz tak biore i jest super.
Osobiscie uwazam ze lepiej zrobic jeden cykl a porzadny.
Decyzja nalezy do Ciebie - ja osobiscie wybralbym cp.
Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4383
czorcia7 ale to wtedy jakos pomniejszone dwukrotnie dawki tego CP jezeli biore go z mono ta?

jakie załozenie masz?? proste!! walczyć i wygrywać!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dawkowanie cp z mono:

treningowe: rano na czczo 9g cp, po treningu 5g mono

nietreningowe: rano 9g cp (jesli masz dużo cp to możesz dodać porcję przed snem aczkolwiek niekoniecznie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Poczytaj ten post https://www.sfd.pl/temat161194/ - tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na interesujace Cie pytania :)
Mam nadzieje ze on Ci pomoze i rozwieje twoje wszystkie watpliwosci :)

Ja osobiscie wybralem nastepujacy sposob:
Dzien beztreningowy i dzien z treningiem (biore tak samo):
- rano cp 10gr
- wieczorem mono 5gr

Pozdro

Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2004-10-17 12:37:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
czorcia wszystko fajnie tylko nie wiem czy wiesz, że mono jest niezastąpione i konieczne po treningu

więc w treningowy radzę Ci brac mono po treningu,

a nie wieczorem chyba, że nie zależy Ci na jak najlepszych efektach ale to jest Twój wybór!

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ok, moje niedopatrzenie - nie napisalem ze wieczorem to wlasnie jest po treningu (treniuje zawsze pod wieczor).
Ale dzieki za zwrocenie uwagi :)
Sog :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4383
no to mnie czorcia skusiles na dokupienie cp do tej kreatynki a powiedz mi jeszcze jak wyniki silowe i masowe po takiej polaczenu??

jakie załozenie masz?? proste!! walczyć i wygrywać!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zacząć z suple ?

Następny temat

Zestaw zimowy do oceny...

WHEY premium