SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pzedramie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
Mam pytanie dlaczego w rzadnym planie treningowym na rozpiskach niema ćwiczeń na przedramie przeciesz to tesz warzny mięsień
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
Oj tak to tesz warzny mięsień !
Zgadzam się. Tylko że większość układanych tu planów jest dla początkujących, oni nie potrzebują oddzielnych ćwiczeń na przedramię. Wystarczy ,że przedramię pracuje przy treningu bicepsa, pleców (jak nie używasz pasków). A z treningiem dla zaawansowanych to inna historia.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
Przedramie wyrabia sie w prawie kazdym cwiczeniu. Za kazdym razem cos chytasz itp... Ale w sumie nie warto na poczatku meczyc sie z przedramieniem, bo wazniejsza jest MASA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Nie rzadnym tylko żadnym
Nie przeciesz tylko przecież
Nie tesz tylko też
Nie warzny tylko ważny
Nie pzedramie tylko przedramię
Rozumiem możesz mieć dysleksje czy coś, tylko Cie poprawiłem nie miej mi tego za złe.

Co do tego przedramienia to ja 2 ćwiczenia na przedramiona wrzuciłem do treningu nóg aczkolwiek wcześniej robiłem je razem z treningiem pleców lecz teraz gdy mój plan na plecy uległ zmianom nie wyrabiałbym się z tym wszystkim w sensie, że zbyt długo bym siedział na siłowni. Elo.

Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2011-03-21 19:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...wszystko pięknie- ale ja też mie rozumiem jak można nie popatrzeć na datę!!!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-03-21 20:40:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hst do oceny

Następny temat

trening na siłe

WHEY premium