SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie tesciu prolo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy masa miesniowa uzyskana na samym cyklu tescia ma tendencje do szynkiego spadku zaraz po odstawieniu????
i czy mozliwa jest gina jesli dawka tygodniowa tescia wynosi 100mg i tak przez 8-10 tyg.czy przy takiej ilosci jest raczej minimalne wystapienie gino
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha czy ktos mozeapodaczdjecie tego tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Po 100mg/tygodniowo testosteronu gino nie powinno wystąpić. To zależy od cech genetycznych tz. od tendencij. Wielu uważa źe do budowy masy potrzebne jest min 200mg na tydzień. Jedank już przy 100mg będziesz miał efekty ale napewno nie taki masa odrazu nie spada to nie omka i nie zlewa tak mocno wodą. Po cyklu proponuję clomid 10-20tab i kreatyne nie powinno być spadków. Pamietaj że testo się bierze po 21 latach życia

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Po takiej ilości raczej gyno nie dostaniesz

Co do tej suchej masy - to testosteron ma tendencje do ciągnięcia wody więc o suchej masie nie ma mowy

Jak chcesz jak najwięcej zachować po takim cyklu musisz się dobrze odżywiać, odpowiednio ćwiczyć i zażyć clomid. Mozna też dołączyć nolve

pozdro

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po ktorym tygodniu bedzie mozna zaobserwowac zmiany w budowie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Myślę że ok 4-5 tygodnia bo to tylko 100mg/tydzień
Będziesz robił taki cykl??? Jak tak to daj znać o efketach.

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ja tylko kumpel ale chyba mu powiem zeby bral w dawkach 150mg ewentualnie 200mg ja bede robil inny ale to za 1,5 miecha
a jego efekty opisze tu
powiem tylko ze jeden gosciu ze szkoly odemnie robil wlasnie taki cykl na samym tesciu prolka po 100mgna 1 tydz i tak przez 12 tyg
i przed mial straszne dolu na policzkach i wogole chydzina byl teraz wyglada znacznie lepiej na mordze spuchl wogole w blluzie to jak misiek wyglada ,ale jak tam sprawy zdrowotne to nie wiem wiem ze nic mnie bral na odblokowanie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
No jak jest szczupaczek to powinnien zacząć sie dobrze odżywiać a nie łapać za chemie ale jego sprawa. Też może sie skuszę na 100mg/tydzień przez 8-12tyghodni ale nie wiem jeszcze z kasą nie wiem jak i cisnienie muszę unormować

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
jeżeli chce suchą mase to propionicum niech zapoda - napewno mniejsze ryzyko gino niż przy prolce - i mniej ciągnie wode - jest tylko jeden minus częste kłócie - ale jak komuś to nei przeszkadza to luz - pozdrawiam

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a odbokowanie clomidem to jak to jest
300mg dzienie przez tydzien
potem 100 przez 1 tydz
i 50 przez 1 tydz ???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Shame on ya dumb pussies ! ! !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie zbadam poziom tescia w Wawie?

Następny temat

Czy moge brać mete ??

WHEY premium