SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnośnie multipli

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
Hej:) Mam takie pytanko: czy biorąc kilka miesięcy multiple sport może nastąpic przedawkowanie witamin a d e ? Z tłuszczami w diecie raczej problemu nie mam: codziennie oliwa, orzechy, o3 itp...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wit D mamy wszyscy (no prawie) ogromne niedobory - no moze poza okresem gdy wszyscy lezymy na plazy

takze w tym przypadku bym sie tym nie przejmowal

jesli jednak bedziesz przyjmowal kilka kapsow MS przez dluzszy czas (a nie widze takowej potrzeby! ) dziennie moze dojsc do przedawkowania

takze wszystko z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
Czyli biorąc normalnie kapsa witamin i kapsa minerałów z multipli do przedawkowania dojśc nie powinno?

Jak byś jeszcze mógł Biniu odpowiedziec na resztę pytań, które zadałem na forum Sławka (wątek spadł na dół..) - http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=1393.15, to będzie ekstra
Pozdrawiam !

Zmieniony przez - DemolkA w dniu 2010-07-05 22:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
prosze pamietaj ze VITA-MIN Multiple Sport™ zostal stworzony dla osob obarczonych duzymy obciazeniam (i co za tym idzie ew brakami)
jesli do nich nalezysz i stosujesz sie do zalecanego dawkowania nie sadze abys mal sie czego obaiwac - chyba ze stosujesz inne preparaty i diete ktora moze zawierac duze dawki wit A i/lub E np duze ilosci tranu
wtedy musisz spojrzec kompleksowo na caly obraz

do watku juz lece

edit

ciekawe pytanie nie wiem dlaczego umknelo
warto rzucic okiem na odpowiedz :) (mam taka nadzieje ) !

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-07-06 08:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
gdybyś wiedział, jakie ilości witamin i minerałów ja pochłaniam, to byś się nie martwił o przedawkowanie ;)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mc88 dlatego prosba aby NIE przesadzac z iloscia witamin i mineralow !

wszystko z glowa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Tak,

Tylko tak jak pisze Biniu, Multiple to kompleks przeznaczony dla osób o dużym zapotrzebowaniu na witaminy i minerały spowodowanym chociażby intensywnymi treningami siłowymi bądź trybem życia i pracy.

Tym bardziej teraz w sezonie warzyw i owoców, które są ich źródłem nie musimy stosować aż tak dużych dawek dodatkowych.

Produkt bardzo dobry ale do rozważnego stosowania.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1782
ja w okresie regeneracyjny, odpoczynku od treningu itp stosuje slabsze witaminy, tj vita-min plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Podsumowanie jest jedno. Ciężko treujesz sądzisz że masz niedobór witamin i minerałów. Weź vita min multiple sport. Należy wziąć też pod uwagę, że latem tracimy wiele składników wraz z potem a jeśli biegasz, jeździsz na rowerze łatwo o niedobór. Dlatego trzeba zebrać w kupę to wszytsko i się zqastanowić co będzie najlepszym rozwiązaniem pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
StareCzasy

slusznie prawisz

wlasnei podobne podejscie staram sie przekazac przy wiekszosci suplementow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
W sumie patrząc na tą multiplę, to odnośnie przedawkowania bałem się tylko witamin a d e, bo tych z grupy b, to podobno trzeba było by w zastrzykach, żeby przedawkowac...

Rozwialiście moje wątpliwości :) Dzięki !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estrogen a tkanka tłuszczowa

Następny temat

Kretka.

WHEY premium