SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnośnie dobrania suplementacji

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
witam
chciał bym zacząć prowadzić dziennik nie sponsorowany z suplementami firmy Olimp i mam właśnie takie pytanie co do niektórych suplementów...
jestem teraz na redukcji i zażywam już BCAA Xplode, ZMA, witaminy Omega i nie wiem jaki dobrać spalacz tłuszczu, i białko w celu uzupełnienia diety
jestem z budowy endomorfikiem i mam duże problemy z rzuceniem swego fatu, mimo diety i dużej aktywnośći fizycznej
dodam że stosowałem już wcześniej takie spalacze jak: Thermo Speed Extreme, San Thigh Extreme, i ostatni mój spalacz Scorch Man Reveal the steel

najlepsze efekty były po San Thigh ale później przyszło lato i wiadomo jak to jest...
myślałem nad połączeniam jakiegoś dobrego spalacza z carnityną w celu zwiększenia potliwości
prosił bym bardzo o pomoc bo już mam dość tego tłuszczu...

moge wstawić tu swą diete, i trening w celu ułatwienia doboru jeśli zajdzie taka potrzeba

pozdrawiam ryba_6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jestem teraz na redukcji i zażywam już BCAA Xplode, ZMA, witaminy Omega i nie wiem jaki dobrać spalacz tłuszczu, i białko w celu uzupełnienia diety

przy wyborze bialka kierowalbym sie raczej pora kiedy wystepuje najwiekszy jego niedobor
jesli rano i w okolicy treningu - serwatka - np Whey Protein Complex 100%
jesli w ciagu dnia i wieczorem z duza zawartoscia kazeiny lub bialek jajecznych - polecam Prolongatum z Biogenixa

co to spalacza
obecnie wsrod produktow Olimpa najsilniejszy wg mnie jest Thermo Stim - zawiera wiekszosc (jesli nie wszystkie :) ) dozwolone w PL substancje o udowodnionym wplywie na redukcje tluszczu
do tego dodalbym troche Zielonej Herbaty albo ThermLineS z duza zawartoscia Sinetrolu ktore i tak znajduja sie juz w Thermo Stim'ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
dzięki wielkie za odpowiedź:)
czyli np rano do śniadania dorzucić zieloną herbate, i do obiadu a Thermo Stim stosować przed treningiem a w dni nie treningowe rano, i białko dorzucić w okolicach treningu? Odpowiednie było by to zestawienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
spalacz w kilku dawkach w ciagu dnia ale tak aby spokojnie zasnac - wyjatek dla wiekszosci ThermLineS - biore przed samym snem i zgodnie z zalozeniami nie odczuwam zadnego pobudzenia :)
jedna porcja powinna trafic na okres przed treningiem

bialko w okolicy treningu (serwatka/BCAA) zawsze mile widziana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
jeszcze raz wielkie dzięki
zaraz po zakupie owych suplementów zaczne prowadzić dziennik do którego oczywiście zapraszam w celu (w razie mych pomyłek) doradzenia co do suplementacji
pozdrawiam ryba_6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla ulatwienie mozesz pytania zadawac tutaj

zapraszam do zabawy z suplementami Olimpa jak i zadawania pytan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Gdy będziesz dobierał spalacz to weź pod uwagę również takie sprawy jak;nadciśnienie,choroby serca,skłonności do depresji.Jeśli żadna z tych przypadłości Cie nie trapi to możesz każdego z nich używać jeśli tak nie jest to zacząłbym na Twoim miejscu od tych które najmniej pobudzają

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
co do tego to jestem zdrów jak ryba
a tak na poważnie to nie mam żadnych przypadłości, ani nie choruje na żadne choroby, jedyne co mi dolega choroba ucha, ale to nie przeszkadza w zażywaniu spalaczy jak i innych suplementów. Ale dzięki wielkie za wypowiedź
pozdrawiam
ryba_6

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2010-03-17 21:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
hmmm... no to przed rozpoczęciem prowadzenia w miare składnego dziennika chciałbym aby mój trening jak i dieta została oceniona bo od poniedziałku już ruszam

Płatki owsiane 100g + 2 jaja kurze całe B25 T17,3 WW63 kcal511

SZKOŁA
II Śniadanie
Chleb graham z szynką kanapkową + orzechy laskowe B15,1 T21.3 WW24,1

III Śniadanie
Serek wiejski 200g + batonik owsiany / owoc B24 T13 WW21

Obiad (posiłek przed treningowy)
Ryż brązowy 50g + pierś z kurczaka 150g z gotowanymi warzywami B35,8 T2,9 WW34,1

TRENING

Posiłek po treningowy
Banan + serek wiejski 200g + gruszka LUB jakieś chude mięso z białym ryżem B23,5 T10,5 WW38,1

Posiłek przed snem
Ser twarogowy chudy / półtłusty 125g B25 T0.6 WW4,4


Plan Treningowy: zmodyfikowane przeze mnie FBW
Poniedziałek ------> Środa ------> Piątek


klatka: wyciskanie skos górny / płasko 3 serie podczas treningu pow.12/10/8 za każdym razem ciężar większy

nogi: przysiad ze sztangą 3 serie podczas treningu pow.12/10/8 za każdym razem ciężar większy

plecy: wiosło/ściąganie drążka 3 serie podczas treningu pow.12/10/8 za każdym razem ciężar większy

barki: wypychanie hantla w górę/ wyciskanie sztangi z przed głowy 2 serie podczas treningu pow.12/10 za każdym razem ciężar większy

biceps: uginanie hantli stylem młotkowym/uginanie hantla o kolano 2 serie podczas treningu pow.12/10 za każdym razem ciężar większy

triceps: wyciskanie francuskie/prostowanie rąk na wyciągu stojąc 2 serie podczas treningu pow.12/10 za każdym razem ciężar większy

przedramiona: uginanie sztangi podchwytem/nadchwytem 2 serie podczas treningu pow.12/10 za każdym razem ciężar większy

łydki: wspięcia 2 serie podczas treningu pow.12/10 za każdym razem ciężar większy

Po każdym treningu FBW 30 minut na rowerku przy tętnie ok 135 i brzuch 3 serie: dół, góra, skos

Wtorki i czwartki trening piłkarski ok 2 godzin + w weekendy mecz gdyż sezon już się zaczął

no to by było na tyle, czekam na sugestie i w razie potrzeby opieprz

PŁEĆ: M
WIEK: 17
WZROST: 183.5
NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 1rok

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 92kg
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 31
OBWÓD BICEPSU: 36.5
OBWÓD ŁYDKI: 42
OBWÓD UDA: 63
OBWÓD BIODER: -
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 98
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: w grudniu 114 na wdechu
OBWÓD BARKÓW: 119 luz w grudniu
OBWÓD NADGARSTKA: 19
OBWÓD KOSTKI U NOGI: 27

****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: 115kg w ostatniej seri x 8 powtórzeń
MARTWY CIĄG: 115kg w ostatniej seri x 8
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: 95kg

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: TAK


pozdrawiam
ryba_6

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2010-03-20 22:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy moglbys podsumowac dziennie spozycie makroskladnkow oraz kalorii ?

warzyw zbytnio nie widze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
Dzienne spożycie: B: 148,5 T: 65,3 WW: 184,4 Kcal: 1931

już jestem na redukcji troche czasu więc zostały obniżone niektóre z tych składników

Co do warzyw to fakt mało, bo zawsze dodaje je do obiadu...

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2010-03-21 12:29:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmb Bolon

Następny temat

Rodzaj żelatyny użyty do produkcji kapsułek Olimpu.

WHEY premium