SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
witam , wie ktoś może do którego roku życia się rośnie ? słyszałem że do 21 ale nie wiem czy to prawda :P

pytam tak z ciekawości bo mam 172cm a chciał bym jeszcze trochę urosnąć :X
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Teoretycznie niby do 21, najczesciej do 18.
Ja skończyłem w wieku 16.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Chlopcy najczesciej do 16-17 roku zycia tak jak kolega napsial czasami do 18 a jezeli dojrzewanie jest wyjatkowo opoznione co sie bardzo rzadko u dziesiejszej mlodziezy zdarza to do 19.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
Hmm, ja mam właściwie 16 lat (konkretnie to będzie w listopadzie). Mam około właśnie 172cm i teraz bardziej zacząłem rosnąć, tak mi się wydaje przynajmniej. Obym tylko urósł bardziej, bo to mnie w ogóle nie satysfakcjonuje, liczę na 185, ale wiem, że to praktycznie niemożliwe. 178-179 to absolutne minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Latwo to obliczyc po tym ile maja twoi rodzice. Jesli rodzice sa wysocy to duze prawdopodobienstwo ze i ty bedziesz wysoki...jelsi sa niscy to prawdopodobnie i ty bedziesz niski. proste.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
mam dzisiaj 22 urodziny, a od początku tego roku urosłem mniej więcej o 3cm. miałem 181, teraz 184. tak więc głowa do góry ;)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej nie wiecie czy rozciąganie nóg takie jak w SW daje coś do wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
zastanów się i sam sobie odpowiedz... niby jak ma dawać?

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
Ja mam 172, ojciec bodajże 171, a matka chyba też. Mój brat ma z 182 bodajże. A ja właściwie całe życie rosnę tak samo, a teraz troszkę więcej od jakiegoś czasu, także mam nadzieję, że te 180 osiągnę. Kolega mnie napawał trochę optymizmem, mój kuzyn w wieku około 20 lat też urósł bardzo dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 776
Ja mam 20 lat, rok temu miałem 175 a teraz 178 . Mam nadzieję że coś jeszcze urosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
No to jest też wiele optymistycznych postów :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamany palec

Następny temat

Problem po rekonstrukcji ACL

WHEY premium