SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Jaki booster testosteronu polecilibyscie wybrac do szybszego odblokowania po 300ml propiona 8 tyg i od ktorego momentu cyklu zaczac to przyjmowac. Co do tego mozna dodac zeby odblokowanie bylo efektywniejsze( jezeli w ogole toz adziala) czy razem z innym srodkiem przyjmowac czy najpierw np jakis booster a nastepnie po zakonczeniu jakis inny slabszy booster zeby stopniowo przywracac poziom testa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
po cyklu napewno kreatyna na spadki a z tych boosterów to nie mam pojecia bo ich nie stosuje więc sie nie wypowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
yy? ty tak na powaznie? 300ml w 8 tyg? jakies 10ml co 2 dni wychodzi. taper robiles?

a tak wogole, to na*****a ci dwa tematy?

Zmieniony przez - AvantD w dniu 2010-05-06 10:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
chyba pomyliłeś ml z mg
samym boosterem chcesz się odblokować?
skuteczność odbloku polega w znacznej mierze na jego długości, nie myśl, że jak dasz więcej środków to na szybko załatwisz sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
clomid i zaraz bana dostaniesz

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2010-05-06 10:35:12

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
ostatnio dawałeś dwa tematy o cyklu z propa teraz zakładasz dwa takie same tematy. zdecyduj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
1 Tak pomylilem mg z ml. 1-8prop 100 mg e2d.
2 Dopiero sie przygotowywuje do cyklu taper jest w planie ( tylko w ilu strzalach go zrealizowac 2 ostatnich polowa dawki, czy jakeis lepsze rozwiazanie)
3 Planowo chce sie odblokowac boosterem i jakims dodatkowym suplementem ewentualnie. Dlatego prosba o jakies adekwatne do dodania do boosteru
4 Nie marze o szybkim zalatwieniu sprawy tylko mam zamiar w pewnej czesci zastapic zastapic uzycie clomidu. Nie chodzilo mi o zwiekszenie ilosci srodkow tylko o przejscie z np boostera na inny srodek slabiej dzialajacy aby wszystko plynnie sie odbywalo
5 O to chodzi ze clomidu za wszelka cene chce uniknąć
6 Sory za zasmiecanie tym 2 tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"Planowo chce sie odblokowac boosterem i jakims dodatkowym suplementem ewentualnie. Dlatego prosba o jakies adekwatne do dodania do boosteru "

nie da rady
clom/nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Nie da rady?
Przy nie stosowaniu lekow orgaznizm chyba sam tez dochodzi do siebie tylko ze jest to kwestia czasu zaleznie od organizmu
Leku nie stosuje sie w celu szybkiego powrotu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tak, tylko jesli nie zastosujesz cloma/nolvy to zanim organizm wróci do siebie wszystko co zdobędziesz na cyklu zdąży przepaść
może to trwać tygodnie a nawet miesiące a sam psizesz, że chcesz szybko
booster za słaby żeby sam mógł to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 581
Nie wiem gdzie w poscie wyczytales, ze chce to zrobic szybko.
Jak rowniez zdaje sobie sprawe, ze moze trwac to nawet kilka miesiecy. Pewnoscia jest ze wszystko co zrobilem to przepadnie??.
Jezeli dieta bedzie ok dodatkowo sensownie wykorzystane suplementy ? Booster chcialem tylko na poczatku zeby testosteron mial chociaz wiekszy poziom niz po odstawieniu propa i nie robieniu niczego. JEszcze zapytam o kreatyne ( uwzgledniajac spozywanie boostera) zaczac ja po nim czy wspolnie po zakonczeniu kuracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Jeśli tak bardzo zależy ci na tym by niebrać żadnych leków do odblokowania to zastosuj delikatny tapering czyli stopniowo zmniejszaj dawki pod koniec cyklu. Ja kiedyś robiłem cykle z taperingiem i dawałem jakoś radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie bez faramceutykow

Następny temat

jaki en i meta na chwile obecna

WHEY premium