SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o efke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka mam pytanko przez ostatnie pare miesiecy dosyc nawciagalem sie fety gdzies 4 tydzien dopiero nie wciagam i od listopada zamierzam brac efedryne aby pomoc spalic tkankte tluszczowa czy przez to ze fete ciaglem to efka moze na mnie nie podzialac za bardzo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze slabiej podzialac. efedryna jest polproduktem amfetaminy.
narkoman piii piii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Tak moze byc,ze efka bardzo slabo podziala...chcesz palic tkanke tluszczowa? Jak wciagales fete przez pare miesiecy to chyba wiele jej nie masz...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie wiesz jak ja mam ciagne fete spala mi sie miesien chudne w barach szyji itd ale na drugi dzien mam taki apetyt ze jem wszystko !! i tak przez caly tydzien jem i jem wszystko brzuch mi rosnie w pasie tez zatluszczam sie ale miesien juz nie wraca i tak w kółko mialem i zamiast palic tkanke tluszczowa to mi sie powiekszala a miesien spadal iz ***alem na maxa swoja budowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
kazam wspominał coś niedawno że po scierwie efka go nie kopała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuzwa to lepiej zaczne brac efke dopiero w grudniu to mysle ze bedzie przerwa si
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeziebienie na cyklu.help

Następny temat

która lepsza

WHEY premium