SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o dece i łączenie saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
Witam, mam kilka pytan. mam nadzieje ze pomozecie
1.nie ma wiekszej roznicy w pewnosci deci greckiej (mowa o tej- 2ml/200 mg chyba norma) a tej z organonu(flakon 10 ml)? oba produkty sa apteczne nie?

2.jesli np planowalbym cykl z deci, wina i propy to ktore z tych srodkow moge pomieszac w strzykawce podczas injekcji?? i czy w ogole mozna. jesli nie to jak to rozwiacac, bic np w dwa posladki, czy rozplanowac tak zeby 3 srodki bic w rozne dni?
3. jakby mial wygladac odblok po takiej kuracji, bo rozumiem ze clomid nie wystarczy po dece?
cykl 7 tyg.
deca 200-300mg E5-7D
prop 75-100 E2D
wins 50mg E2D

nie wiem co napisac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
gratuluje głupoty. jak się nie znasz na dopingu to się za niego nie bierz. po skończeniu mety dowiesz się o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26993
Ja na 100% moge potwierdzic ze apteka to 25 i 50 mg ... 200 nie byly produkowane przez organon, 100 też nie ma w spisie sterydów z 2004 i 2005 który posiadam...

Mozliwe że ktoś na licencji organonu produkuje tą deke...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
2ml/200mg nie były/są produkowane przez Organon???

Jak Masz dostęp do pewnej greckiej śmiało bym inwestował, nie wyszukuj wynalazków.

Co do sesji wypełnij ankietę:

https://www.sfd.pl/Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
wiek 24 lata
staz na silowni 6 lat
waga ok 90 kg
wzrost 180 cm
biceps 42 cm
wyciskanie max 135 kg
dieta - ok: najwazniejsze- bialka ponad 2 gramy na kg
przebyte cykle: 1- 100 mety, 2- 6 tyg wino 25 mg/ed
ostatni cykl ponad rok temu.

wlasnie nie jestem pewny jaka ta zawartosc w organonie moze sie myle i zla napisalem. a co z reszta?

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
prop z deca mozesz mieszac w 1 strzykawce, wino mowia ze niby tez mozna, teoretycznie sie nie powinno ale robia tez tak ale osobiscie nie zamierzam tak robic.
Do odbloku po dece przydałoby sie HCG i tamo tez.
do wbijania masz przeciez poslady uda barki wiec jest w czym wybierac :) a co samego cyklu to przedluz go do 10 tyg, 7 tyg na dece za krótko troche, pamietaj tez ze deca ma okres pol trwania okolo 3 tyg wiec propa musisz dluzej poleciec niz dece.
pzdr

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
a tej z organonu(flakon 10 ml)?

organon nie produkował nigdy deki we flakonie 10ml...

jak juz to w ampach po 2ml...nie wiem czemu , ale ta deka zniknela z ich stron , kiedys byla (2006 rok)

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
w polskich aptekach dostępna jest tylko deca 25 i chyba 50. nie ma natomiast 200. poza tym nie zapominaj że apteczny stuff jest najczęściej podrabiany.

imo clomid i HCG w odloku niezbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
a kto mówi o polskiej dece tutaj?

mowimy o greckiej 200mg/2ml...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
moj blad! sory deca organon 2ml a nie 10 flakon.. pomylilem sie
a jak dokladnie powinien wygladac odblok z hcg i clomu?

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26993
Czyli nie wiadomo co myslec o tym organonie 2 ml bo nie ma tego w spisie lekow organonu ... Jedynie grecka jest ok na dzis dzien albo mniejsze opakowania holendra ...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
co ty się tak uparłeś z tym że w grecji nie ma deki organonu?jest i to w większości aptek 50 mg i 200mg sam kupowałem i wiem że do tej pory też kupują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA DEKA?

Następny temat

Pytanie do ekspertów

Wiecej