SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
witam,jestem po miesiecznym cyklu z trenadrolu..i mam na odblok opakowanie greckiego clomidu..powiedzcie ile tabsow dziennie powinienem jesc i przez ile dni??
od 4 dni biore jedna dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kontynuuj jedna dziennie, przed snem przez kolejne 10 dni.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
a jaki to ma wplyw na płodnosc??
na tym clomidzie nie mam popedu..no i wczoraj sie przestraszyłem spuscilem sie czym bardzo rzadkim i prawie przezroczystym..
chyba zrobie sobie badanie na płodnosc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jakie wyniki masowe na trenadrolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
bardzo dobre..przyrost 6kg pieknych miesni..i pompa niesamowita..ma sie energie do cwiczenia i siła tez idzie..ale mysle ze spawn jest lepszy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
to jak z ta plodnoscia,wiecie cos o tym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Teź teraz miałem odblok, i to chyba norma. Mi też przed odblokiem walić sie chciało teraz nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
rozpisz cykl i jak wyglądał odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
przez 30 dni trenadrol 2 cap dziennie
jestem w trakcie odbloku..biore jedna tab clomidu na noc
do tego kreatyna i bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jestes poblokowany to i libido mniejsze. Mozesz sie wspomagac ziolkami albo czekac az wszytsko wroci do normy. Nasienie rowniez z czasem wroci "doo formy"

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Dokłądnie clomid poporstu ma za zadanie przywrocic rownowage w twoim organizmie masz zablokowanie HPTA a clomid ma za zadanie przywrocic własciwy poziom i produkcje testosteronu bo wiadomo jesli tego nie zrobisz to... ciemnosc widze ciemnosc i załoz kask bo jak walniesz w doł to sie nie podniesiesz. Znawca nie jestem napisałem tyle co wiem. PZDR i powodzenia

Aut inveniam viam aut faciam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Możliwe gino?

Wiecej