SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie co po cyklu mety?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5307
tak jak w temacie, mam pytanie do treningów po cyklu mety. wiem że w ostatnim tygodniu można wrzucić kreatyne (raczej wypadało by), oczywiście dieta do cyklu, witaminki, gainerek itd.

ale pytanie brzmi następująco: jak jest z treningami po cyklu? dajemy z siebie wszystko (trening na maxa), normalnie jak było na cyklu czy zmniejszamy intensywność ćwiczeń jak wyczytałem gdzieś na forum, ale czy to prawda to nie wiem i w jakim celu trzeba zmniejszyć? po co jak to prawda ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
w trakcie odbloku trzymaj intensywnosc
dopiero po stopniowo zmniejszaj

nasladujemy rosjan
-40*C to nie mroz 40km to kawalek 40% to nie wodka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
trzeba zmniejszyc intensywnos zeby dac odpoczac miesnia ale miska musi byc jeszcze lepiej pilnowana niz na cyklu a i ciezar mniejszy zeby organizm odpoczol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
po odbloku dopiero zmniejszac ?? wtf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
zalezy od cyklu i srodkow ale np ja na koniec schodze z dawkami wiec i z treningiem troche bastuje przeciez nie mozna non stop cwiczyc na 100% bo organizm nie wytrzyma trzeba zmieniac intensywnosc i rodzaj cwiczen tak ja uwazam

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-07-15 21:33:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Rozumiem ale wydaje mi sie ze podczas pct trzeba zmniejszyc bo poziom testo jest niski i wogole a po odbloku juz mozna stopniowo zwiekszac takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ja mniej wiecej robie co 3 miechy inny trening w zaleznosci od celu ale przy odbloku tez troche zmniejszam intensywnonsc.a i nie jestem oczywiscie caly czas na bombie

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-07-15 21:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Na odbloku człowiek jeszcze jest na fulu.Pod koniec odbloku,naturalnie spadnie intensywność.Nie ma co pytać o takie rzeczy,bo i tak nie będziesz w stanie dawać z siebie wszystkiego.Siądzie nawet psychika,nie mówiąc o ciele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie proszę o pomoc

Następny temat

Mam takie pytanko

WHEY premium