SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie co do pań

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
No właśnie. Mam pytanie, czy kobiety startujące na zawodach czy choćby sparujące zakładają jakieś ochraniacze na swoje... ehm... kobiece atrybuty? Słyszałem, że w zawodowym boksie zakładają ochraniacze na biust. Czy one cos pomagają? I jak to wygląda w innych dyscyplinach?
I drugie pytanie, w dośc delikatnej materii. Strasznie ciekawi mnie, czy dla kobiety bolesny jest cios w krocze? I stosuje sie ochraniacze? Tylko powaga!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twierdzicie ,że cios w krocze nie jest bolesny dlaczego naprowadzacie na błąd autora tematu.To na pewno boli dużo bardziej niż w piersi dowód :

http://www.sgm-moosburg.de/taekwondo/video/NadjaHalb03.rm


http://groups.yahoo.com/group/real12/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
w kyokushin sa ochraniacze na piersi dla kobiet sa one obowiazkowe podczas walk turiejowych i na sparringach chyba im sie tez przydaja

moim zdaniem pomagaja bo ochraniacz jest dosc twardy wiec chyba nic nie czuja

a co do krocza to sie kobiet spytaj ale tam jest kosc to pewnie bardziej czuje osoba kopiaca zreszta nie iwem tak wykombinowalem tylko

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Kość???? ja zawsze czułem cos miękkiego...
A poważnie, to jest miejsce silnie unerwione.
Czekam, aż zgłosza sie forumowe panie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
dupa tam mowie ze jest kosc czulem to wiem przeciez niech sie wypowiedza kobiety macie tam w okolicy jaka kosc czy nie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jako kobieta mogę powiedzieć że mamy kość i to dosyć płytko, a odnośnie tej miękkości to kwestia ile jaka pani waży, czyli od grubości tkanki tłuszczowej wiadomo te kościste mają płyciej a czy to boli jeśli chodzi o biust to zalży czym się udeży najgożej boli jak się dostanie np. łokciem albo klamką itp, czyli raczej ostre krawędzie a już najbardziej boli podczas miesiączki jak są nabrzmiałe wtedy biada temu co potrąci w pierś w tym okresie kobitkę, jeśli chodzi o krocze to napewno panów boli tam bardziej my panie po udzerzeniu tam jeszcze możemy oddać,a panowie w takiej sytuacji niestety wypadają z gry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
no i co mowiem ze jest kosc
i kto jest najwiekszy je baka na forum ?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty buraku troche szacunku do autora tematu i do odpisujących, cofnij się do przdszkola i naucz kultury albo zajmij u pana Boga miejsce w innej kolejce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Annsilver przepraszam jesli Cie urazilem
mam takie glupie poczucie humoru jesli uwazasz ze przesadzilem to przepraszam jeszcze raz

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Kosa, ale dostales... Ty buraku jeden...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
no co mialo bys smiesznie ale Ann mi przebaczyla i jest juz ok

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Annsilver, wielkie dzięki. Łap sogacza. Aha, ale jak poznać bez tykania, że kobieta ma okres?

Znaczy, że jak kumpla naprana baba złąpała z tyłu za szyję, to miał rację, że walnął łokciem w tył, a nie kantem dłoni w krocze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ?? THAY BOX???

Następny temat

Gimnastyka Naturalna (?)

WHEY premium