SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
Witam
u mnie na silowni radzili mi abym w kazdej serii robil takim obciazeniem zebym zrobil po 12 powtorzen,bez progresji.Natomiast klatke ciezarem takim zeby za 1 razem zrobic 12-15 i w kolejnych bez zmiany obciazenia jechac na maxa.czy mozna tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
masa24 - rób normalnie po 12 powtórzeń z zapasem sił na 2. Narazie nie baw się w progresje, regresja. Przyjdzie i na to czas.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4928
Co chcesz osiagnac?? Jak na mase to koniecznie progres

Silnym jest ten kto zwycięża innych.
Wielkim ten kto przezwycięża samego siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
mase.A czy spotkaliscie sie z takimi zalozeniami cwiczen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1386
dlaczego progresja jest konieczna mozesz to dokladniej wytlumaczyc, pozdrowki, wedlug mnie powinno sie robic tyle ile masz zalozone np 4 serie po 12 razy przy czym 2 powtorzenia jeszcze mozesz wykonac

ewenement

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
"Jak na mase to koniecznie progres " a co bez progresa nie urośnie ?:P

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja w życiu nie robiłem progresji - może na samym początku...

Oczywiście, że "możesz" tak ćwiczyć - ale najpierw określ cele swojego treningu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
cel to przedewszystkim masa i sila
prosze o pomoc
prosze o wyjasnienie mi tego systemu ktorym cwicze

Zmieniony przez - masa24 w dniu 2006-11-23 21:59:11

Zmieniony przez - masa24 w dniu 2006-11-23 23:22:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
dlaczego nikt nie chce mi pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
prosze o odpowiedz na moje pytanie.jest tu tylu specjalistow wiec chyba ktos moze mi odpowiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
"Co chcesz osiagnac?? Jak na mase to koniecznie progres" - a możesz mi powiedzieć po co?
Po przeczytaniu artu krzycha stwierdziłem z logicznego punktu widzenia, że regresja jest w sumie naprawde niezła. Wcześniej nie robiąc progresji zacząłem robić regresje. Po treningu mięsień był zmęczony i napompowany. Po jakimś czasie zacząłem się zastanawiać nad tym aby spróbować progresji - przecież może być lepsza. Zrobiłem 2 tygodnie progresji i jestem święcie przekonany, że regresja jest o wiele lepsza od progresji.
Według mnie trzeba naprzemiennie stosować progresje i regresje, ponieważ mięśnie potrzebują odmiany.
Lecz teksty w stylu "Jak na mase to koniecznie progres" są do wyrzucenia.

Pozdrawiam

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
tylko ze to raczej nie jest regresja.Ja nie zmieniam ciezaru tylko robie caly czas na maxa w prztpadku wyciskania lezac a w innych staram sie robic kolo 12 powtorzen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny (priorytet bic+tric)

Następny temat

Czy da sie tak?

WHEY premium