SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 900
Witam. Mam pytanko o ćwiczenia na mięśnie klatki. tylko problem jest nietypowy bo lewą stronę mam normalnie wykształconą zaś na prawej stronie od środka (od strony mostka) tak jakby brakowało mi włókien mięśnowych i mam wklęśnięcie. Czy dałoby się to jakś wyrównać?? Tylko jeszcze drobny problem, bo nie mam możliwości chodzenia na siłke a w domu też żadnego sprzetu, wiec może jakis specjalny rodzaj pompek?? lub coś w tym stylu. Z góry dzieki za rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
to prawdopodobnie powód genetyki zmasuj porządnie to nie będzie tak widać

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3658
taki problem jest że bez siłowni raczej masy mięśniowej zbytnio Ci nie przybedzie (no albo bedzie ci bardzo ciezko)nawet jak bedziesz machał te pompki i rózne takie.No ale coś trzeba robić.Jak dobrze pamiętam był tutaj taki post o robieniu masy mięśniowej bez sprzetu..nie wiem poszukaj w wyszukiwarce może znajdziesz a jak nie to jak ktoś moze niech wkleji (wkleii nie wiem jak to sie pisze)link.a ta klatka az tak sie nie przejmuj,nikt nie jest dokładnie symetryczny a jak pocwiczysz to to z czasem przestanie rzucac sie w oczy.
pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
na samym dole plany są

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rób pompki w różnych rozstawie dłoni.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie treningu

Następny temat

Trening

WHEY premium