SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

75

Wzrost

172

Staż na siłowni

4l

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2gkgmc reszta freestyle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

żadnych

Opisz swój plan treningowy

boks 4x tydzień na weekendzie siłowo coś w domu i bieganie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

mało

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej budowa endomorficzna ale nie zalewa mnie ostro łatwo mi schudnąć
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Siema nie wiem czy w dobrym dziale zakładam pytanie ale mam taki problem że od jakiś 2 lat jestem totalnie zmulony w kwestii psychicznej chodziłem do lekarzy itd. i przez ten okres czasu dawało radę ćwiczyć jakieś stymulanty brałem czy coś i jeszcze był zapał do treningu a teraz się tak wszystko nawarstwiło że całymi dniami leżałbym w łóżku, nie mam ochoty jeździć na treningi nawet jak zacząłem lepiej jeść i bo również przez pewien okres miałem złe podejście do diety i stąd moje pytanie czy wrzucenie jakiegoś clena w niskich dawkach, albo efki czy czegoś innego (zaproponować możecie mix) by pomoglo?
Chodzi tylko o krótki okres czasu są ferie itd a zazwyczaj przy takim czymś całkowicie się izoluję i chowam się w domu, jak jest szkoła to człowiek się trochę inaczej czuje i jakoś tam jeszcze jeżdżę na treningi natomiast teraz chciałbym całe te 2tyg. przećwiczyć a wiem że to będzie trudne

Jak się jeszcze mają do tego wszystkiego leki z grupy SSRI bo zawsze brałem neuroleptyki i benzo które jak wiadomo nie pomagają w sporcie?
suplementuję się magnezem, cynkiem, cm3 i tyrozyną

aha i nie chodzi o zmulenie takie że z niczego osłabiony tylko nawarstwienie się różnych problemów typu natręctwa, fobie, i wiele innych

Zmieniony przez - bartek1 w dniu 2015-02-02 10:35:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
bezsensu ,zapomnij. koks to dodatek do diety i treningu a nie na odwrót że się wspomożesz to będziesz chodził. więcej problemów sobie narobisz niż będziesz miał pozytku

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Dopnij diete

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Prawdopodobnie zbyt mała ilośc dopaminy i serotoniny, jedno pytanie czy bierzesz coś na zgagę lub po jedzeniu czujesz się wydęty?

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Ja wiem o co pytam i wiem że tym nie załatwię swojego problemu, tylko chcę uderzyć w chu*nię spowodowaną feriami zimowymi bo siedząc przed kompem nawarstwiam sobie coraz wiecej problemów aż w końcu nie daję rady i walę się na łóżko żeby cały dzień leżeć. Więc skoro i tak jestem już jednostką niezdatną do wszystkiego to wolę chociaż wzbudzić w sobie jakąś motywację i poćwiczyć na feriach a potem normalnie wrócić do szkoły i wszystkiego.

lodzianin1
Dopnij diete

Dieta nie jest przyczyną tego, moi kumple z treningów niektórzy jedzą mnóstwo słodyczy mało witamin i mają progres, jedni mniejszy drudzy większy ale mają, i czasem się czują osłabieni ale bardzo rzadko i dają radę. Ja jem zdrowo, do każdego posiłku wrzucam źródła witamin, białko 2g/kgmc i często wpadają teraz słodycze poza dietą no i i tak sylwetka jest ok. W każdym bądź razie wykluczam dietę bo kiedyś jadłem dużo gorzej, same syfy a było git.

MEFISO
Prawdopodobnie zbyt mała ilośc dopaminy i serotoniny, jedno pytanie czy bierzesz coś na zgagę lub po jedzeniu czujesz się wydęty?

Pewnie tak. A co do twojego pytania to - nie, a skąd takie pytanie jeśli można wiedzieć?

No i - TAK WIEM, to nie jest złoty środek na moje dolegliwości ale po stymulantach się czułem lepiej no i mogę to nawet potraktować jako jakiś okres, cykl ciul wie co, ale wspomógłbym się po prostu czymś podczas tej przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Zrób sobie rano mały test, jak odpiszesz jak wyszło to wytłumacze Ci dlaczego o to pytam.

Rano na czczo, zaraz jak się obudzisz, na pół szklanki owdy wsyp czukatą łyżeczkę sody oczyszczonej, zamieszaj chwile i wypij, odpal stoper i napisz po jakim czasie Ci sie odbije, jest to test na poziom zakwaszenia żołądka, jeżeli nie odbije Ci się po dłużej niż 3min to pisz na priv, podam Ci wskazówki jak na to zarazdzić i dlaczego przez stopień zakwaszenia możesz czuć się przymulony .

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2015-02-02 15:18:52

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Motywacja jest / ma być czymś nadrzędnym a nie na zasadzie nakoksowałem się więc trzeba poćwiczyć. To z takim nastawieniem lepiej będzie jak kupisz karnet w jakiejś droższej siłowni. Zapłacisz więc trzeba bedzie to wykorzystać.

Jak od saa wyłapiesz bloka to dopiero będziesz miał "niezdatność" i "nawarstwienie" Krzywdę tylko możesz sobie zrobić.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
MEFISO
Zrób sobie rano mały test, jak odpiszesz jak wyszło to wytłumacze Ci dlaczego o to pytam.

Rano na czczo, zaraz jak się obudzisz, na pół szklanki owdy wsyp czukatą łyżeczkę sody oczyszczonej, zamieszaj chwile i wypij, odpal stoper i napisz po jakim czasie Ci sie odbije, jest to test na poziom zakwaszenia żołądka, jeżeli nie odbije Ci się po dłużej niż 3min to pisz na priv, podam Ci wskazówki jak na to zarazdzić i dlaczego przez stopień zakwaszenia możesz czuć się przymulony .

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2015-02-02 15:18:52


Mega konkretna odpowiedź jutro Ci napiszę.

KruQ
Motywacja jest / ma być czymś nadrzędnym a nie na zasadzie nakoksowałem się więc trzeba poćwiczyć. To z takim nastawieniem lepiej będzie jak kupisz karnet w jakiejś droższej siłowni. Zapłacisz więc trzeba bedzie to wykorzystać.

Jak od saa wyłapiesz bloka to dopiero będziesz miał "niezdatność" i "nawarstwienie" Krzywdę tylko możesz sobie zrobić.


No tak, ale skoro nie mam jak zaradzić na to zmulenie i nie mogę żadnych emocji w sobie już wzbudzić to wolę już takie wyjścia niż być ożywionymi zwłokami w łóżku, jak typowa ciota.
I nie chodzi mi o saa bo po nich blok też by mi zaszkodził, tylko stymulanty po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Jeżeli po stymulantach Ci się poprawiało to na 100% twój organizm nie produkuje tych hormonów o których pisałem, a one sa wytwarzane naturalnie poprzez procesy rozpadu aminokwasów w żołądku i wchłaniane są poprzez jelito cieńkie, podawałes je sztucznie i był efekt, ale nie tędy droga.

Ostatnio założyłem temat o zakwaszaniu żąłądka ale niestety został przez moda usunięty, chyba poprzez zakaz dawania filmów w postach.

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2015-02-02 15:45:48

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
MEFISO
Jeżeli po stymulantach Ci się poprawiało to na 100% twój organizm nie produkuje tych hormonów o których pisałem, a one sa wytwarzane naturalnie poprzez procesy rozpadu aminokwasów w żołądku i wchłaniane są poprzez jelito cieńkie, podawałes je sztucznie i był efekt, ale nie tędy droga.

Ostatnio założyłem temat o zakwaszaniu żąłądka ale niestety został przez moda usunięty, chyba poprzez zakaz dawania filmów w postach.

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2015-02-02 15:45:48


Dzięki widzę że najwięcej mi pomożesz choć innym też dziękuję za pomoc. Byłem dzisiaj na treningu, było hmmm w porównaniu do innych OK ale jeszcze nie to bo coś też blokowało jakieś takie zmulenie ale ni to układ nerwowy bo pięść dosyć mocno mogę zacisnąć i się skupić a ciało też nie bo bym przecież czuł, no takie dziwne. Wypiłem mocną kawę no i właśnie chcę powiedzieć że po nich się NIE POPRAWIAŁO tylko dałem rade jakoś dojechać na trening, coś tam poćwiczyć i wrócić ale często po nich było jeszcze gorzej na pewno dzisiaj też bo dostałem jakiegoś nerwobólu od lewej strony klatki piersiowej aż do szyi z lewej strony kiedyś myślałem że te problemy od serca ale kardiolog powiedział że nic nie jest a robił sporo badań bo byłem prywatnie u kardiologia, powiedział że jeszcze astma wysiłkowa no ale raczej to odrzucam teraz z wydolnością nie jest najgorzej.

No i co do twojej hipotezy MEFISO to bardzo możliwe, i chodzi Ci pewnie że mogę być zakwaszony czy coś przez moją dietę? Można powiedzieć że trzymam białko 2g/kgmc a mój sport to boks a na tygodniu gdzie są treningi trzeba podobno więcej ww wrzucać i ja wrzucam ich za mało pewnie w stosunku do dostarczanego białka i tak to się właśnie dzieje? Na śniadanie 3jaja obiad zawsze pierś z kurczaka a na kolację twaróg albo 2serki wiejskie albo ryba, no i miedzy posiłkami też się gromadzi sporo białka zależnie od tego co jem.

No i sam nie wiem po treningu jestem zawsze mega pobudzony jak np. kiedy to pisze tak jakbym coś normalnie wciągnął hehe I zazwyczaj po 2-3 godzinach lekki zjazd i insomnia mi nie pozwala zasnąć. Teraz zjadłem całą gorzką czekoladę, zjem 100g ryżu + serek wiejski i zaraz przygotuję to wszystko i rano Ci napiszę.

Chyba że pomógłbyś mi na gg było by wygodniej - moje to 3630092, jak nie to po prostu jutro Ci napiszę i dzięki że pomagasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Po pierwsze co mi się rzuciło w Twojej wypowiedzi to ten nerwoból z lewej strony, jutro jak znajdziesz czas to szoruj na badania krwi i zrob cholesterol i homocysteinę, nie chce krakać ale oby to nie były początki maiżdżycy.

Po drugie, nie chodzi o to że jesteś zakwaszony ale masz NIEdokwaszony żołądek, zrób test zaraz jak tylko oczy rano otworzysz i jak możesz zrob te 2 badania.

I tak na marginesie 95% kardiologów nie ma pojęcia o swoim zawodzie

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2015-02-02 23:13:10

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2015-02-02 23:15:22

Never agressive, never depressive, always progressive

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HPV KONTRA BOLDEK+TESTO

Następny temat

CYKL - dyskusja, opinia, porada

WHEY premium