SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie: Venom Hyperdrive 3.0+ Global vs. Dymatize Viper

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1196
Witam,
Który ze spalaczy (Venom Hyperdrive 3.0+ Global czy Dymatize Viper) będzie mocniejszy i bardziej odpowiedni dla osoby w wieku 18 lat?
Z góry dziekuje za odpowiedź,
Pozdrwaiam kondzio07

Pozdrawiam... Kondzio07

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19536
Żaden.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1196
dlaczego?

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25275
Chodziło mu zapewne o to, że człowiek z młodym organizmem, jeszcze przy wymiarach 188 cm/85 kg zrzuci zbędny balast jedynie z samymi aerobami i dietą na -. Naprawdę spalacze zostaw na później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21625
pozatym co Ty chcesz zrzucać? dla mnie to wyglada na niedowage :D
a to ,że masz pewnie brzuszek i chcesz sie pozbyc go to zasluga nie trzymania diety i nie odpowiedniego treningu ;)

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chodzi mi o to czy któryś z nich mi nie zaszkodi i czy nie są za mocne bądź mają w składzie taka chemie że nie warto brać. Co to wymiarów w profilu to nieaktualne. Obecnie: 189 cm, 93 kg. Troszke sie zalałem a chce to zrzucić a najbardziej przeszkadza mi fat na nogach. Jeśli ktos jest mi w stanie doradzic spalacza to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21625
żeby pozbyć sie fetu na nogach zacznij biegać 3x w tyg np po 40 min aero , a ze spalaczy polecam na pierwszy strzał scorcha
pzdr

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dziex :)

Pozdrawiam... Kondzio07

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nano vapor co i jak ?

Następny temat

HITEC WHEY MASS GAIN + TREC CM3 1250

Nutlove-choco