SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania odnośnie dopingu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 141
Witam, jak narazie czytam sporo działu doping sfd, bo chce się przygotować dobrze do pierwszego cyklu który będzie być może za
miesiąc, może za pół roku, a może w ogóle? Mam 22 lata mam jeszcze czas, ale zaczynam kompletować wiedze już teraz, jak narazie
trenuje z dietą, dobrym treningiem, kretą i efekty widać także, narazie nie potrzebuję bombki, ale kiedyś przyjdzie czas i chce być gotowy
Zebrałem trochę pytań, które mnie nurtują i chce zapytac w jednym poscie zeby nie robić smietnika... :)

1. Pierwsza kwestia która trochę odraża mnie do soku - od 14 roku życia walcze z trądzikiem, teraz jest dużo lepiej, ale trochę
krost na twarzy jeszcze mam - myślę że do zasługa czystej michy i smarowania twarzy, antybiotyków już nie biore, próbowałem
tetralysal, duomox? nie pamietam, ale nie bylo praktycznie zadnej poprawy więc zrezygnowałem z antybiotykow, a wydaje mi się
że problem nie jest tak mocny żeby probowac izoteku, ale do sedna - ten trądzik mi jakoś strasznie nie przeszkadza, ale
gdy dam pierwszy cykl pewnie na enth, z dawką 250mg e5d to mogę się spodziewać znacznego wysypu? Czy raczej przy łagodnym
srodku solo przy takiej dawce nie ma co panikować? Oczywiście jak wyskoczą mi 2-3 kumple więcej to nie problem, ale boje sie
że znowu na twarzy zrobi mi się pizza z dodatkowymi składnikami...

2. Witaminka b6, ona jest na delikatnie podwyższoną prolke czy e2? Co to jest ten niepokalanek i na co go stosować bo też widzę różne opinie

3. Jakie igły w poślady, 0,7 x35 będą ok, a do hcg insulinówki?

4. Diete mam dopietą jak narazie jem 3500 kcal i masa idzie do przodu, tzn. sylwetka pomału sie zmienia bez zbednego zalewania, ale pytanko
gdy skoncze enth i wchodze na pct to obnizam troche intensywność, ale czy też obniżamy troche kaloryke, cel na enth to masa?

5. Ile hcg wbijacie nie miesiąc, widziałem że wiekszość 5000uj, robicie to na raz czy rozbijacie? Wiem że mnie na pierwszy cykl to nie dotyczy
bo wbije w połowie cyklu 2x2500 i na koniec 4x2500, ale pytam z ciekawości?

6. Czy krete mogę podjadać ciągle na cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
mp199501
Witam, jak narazie czytam sporo działu doping sfd, bo chce się przygotować dobrze do pierwszego cyklu który będzie być może za
miesiąc, może za pół roku, a może w ogóle? Mam 22 lata mam jeszcze czas, ale zaczynam kompletować wiedze już teraz, jak narazie
trenuje z dietą, dobrym treningiem, kretą i efekty widać także, narazie nie potrzebuję bombki, ale kiedyś przyjdzie czas i chce być gotowy
Zebrałem trochę pytań, które mnie nurtują i chce zapytac w jednym poscie zeby nie robić smietnika... :)

1. Pierwsza kwestia która trochę odraża mnie do soku - od 14 roku życia walcze z trądzikiem, teraz jest dużo lepiej, ale trochę
krost na twarzy jeszcze mam - myślę że do zasługa czystej michy i smarowania twarzy, antybiotyków już nie biore, próbowałem
tetralysal, duomox? nie pamietam, ale nie bylo praktycznie zadnej poprawy więc zrezygnowałem z antybiotykow, a wydaje mi się
że problem nie jest tak mocny żeby probowac izoteku, ale do sedna - ten trądzik mi jakoś strasznie nie przeszkadza, ale
gdy dam pierwszy cykl pewnie na enth, z dawką 250mg e5d to mogę się spodziewać znacznego wysypu? Czy raczej przy łagodnym
srodku solo przy takiej dawce nie ma co panikować? Oczywiście jak wyskoczą mi 2-3 kumple więcej to nie problem, ale boje sie
że znowu na twarzy zrobi mi się pizza z dodatkowymi składnikami...

2. Witaminka b6, ona jest na delikatnie podwyższoną prolke czy e2? Co to jest ten niepokalanek i na co go stosować bo też widzę różne opinie

3. Jakie igły w poślady, 0,7 x35 będą ok, a do hcg insulinówki?

4. Diete mam dopietą jak narazie jem 3500 kcal i masa idzie do przodu, tzn. sylwetka pomału sie zmienia bez zbednego zalewania, ale pytanko
gdy skoncze enth i wchodze na pct to obnizam troche intensywność, ale czy też obniżamy troche kaloryke, cel na enth to masa?

5. Ile hcg wbijacie nie miesiąc, widziałem że wiekszość 5000uj, robicie to na raz czy rozbijacie? Wiem że mnie na pierwszy cykl to nie dotyczy
bo wbije w połowie cyklu 2x2500 i na koniec 4x2500, ale pytam z ciekawości?

6. Czy krete mogę podjadać ciągle na cyklu?


1. Nie przewidzisz, raczej sklanialbym sie do tendencji namnarzania syfow.

2. Na prolaktyne, do testo solo powinno wystarczyc 200mg dziennie.

3. Tak 35mm/0.7 bedzie ok, hcg insulinowka.

4. Nic nie obnizaj.

5. To zalezy czy dopadnie Cie artrofia jader, jezeli tak to 5000iu co 5 dni, do odzyskania masy wlasciwej, a pozniej 5000iu co 2-3 tygodnie. Jezeli nie bedzie zmniejszenia moze byc tak jak napisales.

6. Pewnie, ze mozesz, a nawet wskazane.

Pozdrawiam.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Prop + tura, badania i pct

Następny temat

MK 667 ibutamoren core labs

WHEY premium