SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania o przebijanie różnych części ciała

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
haha dwa to za duzo?
a ja juz planuje nastepne...
wiesz, ja np. mam to polaczenie nos i brew i wyglada calkiem znosnie ..
zwlaszcza ze zdecydowanie wole malutkie kulki i w brwi mam 3mm a w nosie mam plaski kolczyk o srednicy 1,5mm i w ogole nie rzuca sie w oczy...
wszystko zalezy od gustow, dla mnie to nie jest za duzo

https://www.sfd.pl/temat141500/ znalazlam temat o kolczyku

Zmieniony przez - nioonia w dniu 2006-08-07 14:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Ja tam wszystkie kolczyki robiłam sobie sama (w nosie,wardze,uszach..) jedynie język i pępek robiłam w studio

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wiesz to tylko moje male skromne zdanie:) nie watpie ze u Ciebie to wyglada fajnie bo male kolczyki sa spoko, ja tez mam w nosku bardzo plaskiego ale na przyklad nie lubie jak widze kogos kto ma w kazdym miejscu na twarzy kolczyk, bo to juz nie wyglada atrakcyjnie tylko tak nawalone. niektorzy tak lubia inni nie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Paula sog za odwage bo ja bym sie napewno nie odwazyla

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie wiem co w tym odwaznego ze ktos kto nie zna sie na piercingu sie przebija...jak dla mnie to d****izm. przekluje sobie pepek samodzielnie jee bede kul. to nic ze razem z tym moge wszczepic zoltaczke, zrobic to krzywo, za plytko itd.
(zwracam honor, jesli umiesz zachowac sterylnosc i znasz sie technicznie na kluciu - wtedy inna sprawa)
blue edytuj
a mi sie podoba jak ktos ma duzo kolczykow i wcale nie uwazam ze to jest 'nawalone' . jak ktos ma fajny 'projekt' to jak najbardziej jestem na tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
mi też się bardzo podoba jak ktoś ma dużo kolczyków na twarzy i wogóle... a co do przebijania sobie samemu to jeśli ktoś się na tym zna to to jest dobry pomysł... a jeśli się nie zna to może sobie bardzo zaszkodzić ale wybór należy do niego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
a co myślicie o Vertical Tragus??? jak szybko się goi? i czy bardzo boli samo przebicie, potem i jak długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mi sie podoba
ale nie wiem nic o tym kluciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witaj:DGanja_6..:Pja przekłuwałam nosek w studio tatuazy..koszt 22 zlote;)w to wliczone to juz kolczyk...:P
zrobili mi pistoletem zero bólu..:Dwszystko higienicznie jestem zadowolona..:P Przekluwane mialam trzy dni temu a nos juz wg nie napuchniety..:D Tylko pierwszy dzien taaki byl troche ze nosa jak dotykalam to mne bolal..:)ale ogolnie widac nie ma opuchniecia..:Pwszystko ok...:)wiec sie nie zastanawiaj...a przekluwaj,...:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jak pistoletem to na pewno w chu* higienicznie i sterylnie... nie masz sie czym chwalic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robić po wypadku :((

Następny temat

opuchlizna na twarzy

WHEY premium