SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania korekcyjne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1000
mam kila pytań na które prosiłbym o odpowiedź specjalistów:)
co do siebie to mam: 190cm, 85kg wagi
1. czym różni się chleb graham o zwykłego białego? ja zazwyczaj jem biały i bardziej taki mi smakuje... czy jest tu duża różnica?

2. uprawiam piłkę nożną, znaczy to jest można powiedzieć 2treningi na tydzień, hala itp i w sobotę niedziele zawsze mam mecz. Co jeść wtedy? przyznaje że jeśli mam mecz wyjazdowy to nie mam mnie cały dzień w domu...
3. chciałby sie dowiedzieć czy np. pijąc średnio 1kawe na dzień to mi w czymś szkodzi? i co najlepiej pić w ciągu dnia? np. zamiast rano herbaty-> mleko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
1."Ciemne pieczywo zawiera większe ilości błonnika pokarmowego, gdyż produkowane jest z mąki z pełnego przemiału, zawierającej wszystkie składniki ziarna. Jest również bogatsze w składniki mineralne i witaminy. Jest ono wskazane zwłaszcza dla osób, cierpiących na zaparcie, walczących z częstymi napadami głodu lub nadmiarem kilogramów. Pieczywo jasne jest natomiast szczególnie polecane osobom o wrażliwym przewodzie pokarmowym - uskarżającym się na wzdęcia czy uczucie nadkwaśności"
2.Przed meczem zjedz pożądny posiłek (ryż , tuna , kurak ...) wez ze soba w jakims pojemniku kasze/ryz owoce/wazywa
3.Ja zamiast kawy/herbaty pije wode / mleko

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1000
1. definicje z wikipedi sam potrafię znaleźdź:P a powiedz mi do czego bd mi potrzebny błonnik? i czy to faktycznie mam znaczenie w budowaniu masy?
3. czym różni się herbata od wody? normalnie to wiem czym:P ale czy to ma większe znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
nie ma i to decfinicja nie z wikipedii

Zmieniony przez - Stania w dniu 2007-10-20 13:03:28

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
skoro potrafisz znaleźć definicje z wikipedii to bez problemu znajdziesz różnice między ciemnym, a białym chlebem. Poczytaj o indeksie glikemicznym, wpisz w google "chleb biały indeks" pierwszy link i poczytaj.

tak samo i inne sprawy też znajdziesz. Nie napisałeś jaki jest Twój cel, więc nie wiadomo co masz jeść.

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2007-10-20 13:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1000
napisałem "i czy to faktycznie mam znaczenie w budowaniu masy? " wiec chyba wiadomy jest mój cel.
właśnie po to jest to forum żebym się dowiedział od was a nie z google...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol , jak czesto zeby nie za czesto ? %-)

Następny temat

Dietka dla początkującego

WHEY premium