SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania do treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam do was prosbe napisze wam moje osiagi a wy ocencie ////////wiec cwicze na silce 1.5roku muj cel masa bic_-39.klata 118cm.barki121cm.dla porównania startowalem od32cm w bicu muj tren 4dni/tydz a jeszcze zastanawiam sie nad przetrenowaniem treningi mam bardzo intesywne katuje kezdy miesien do dobicia i tu moje pytanie czy jak tak intesywnie trenuje to moge wpasc w stagnacje/?pozd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Mozesz wpasc w stagnacje... Jechanie na maxa caly czas u wiekszosci przypadkow konczy sie przetrenowaniem... Metoda stopniowego przemeczania miesni jest tutaj bardzo wazna....


zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odnosni pytania wyrzej czy mam robic raz na jakis czas dopalajace tren /?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Co dla ciebie znaczy 'dopalajacy trening'?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ze miesien nie moze wykonac powtuzenia naprzyklad jak robie trica to ostatnie cwicz pompki na lawkach robie tak by w ostatniej serii np robier8powt to 9 juz nie moge wykonac czyli nie mam sily zeby wykonac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BO SA ŚWIETA! :/

Następny temat

Plań ćwiczeń

WHEY premium