SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pyatnie co do cell pumpa i mojej syt.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752
Siemka mam maly problem bo wlasnie zaczalem brac wyzej wymieniona odzywke i najwygodniej jest dla mnie trening o 12 00 a pan Bóg przykazal ze sie bierze tak:
DT:
10g CP na czczo
10g CP po trenigu

DNT:
10g CP na czczo
10g CP po poludniu

i postanowilem rano przed sniadaniem zaraz po przebudzeniu i kiedy dalej bo miedzy 9 a ok 2 jak koncze trening to nie ma przerwy 8h a takowa ponoc jest wazne wiec co radzicie?? moze zupelnie inne pory dawkowania?? dzieki i pozdro 600V
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja bym radzil rano i przed treningiem ale skoro tak wczesnie trenujesz to proponuje godzine przed treningiem i po poludniu/wieczorem(pomiedzy dawkami krotka przerwa - krótksza niż 2h to nieporozumienie dlatego staraj sie oddzielać dawki kilkoma godzinami)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hp+stak2+mono+amino ??

Następny temat

spalacz + stack ??

WHEY premium