SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

puls...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
Mam takie zapewne bardzo proste i naiwne pytanie :)( ale niestety jakoś nigdy w liceum biologia mnie nie pociągała i w tej dziedzinie mam spore braki):w czasie ćwiczeń aerobowych mam naprawdę wielki problem z dojściem pulsu do 130 - 140 ...Mimo, że na rowerku czy też narciarzu mam całkiem dobre tempo (jak na początkującą - tak mi się wydaje) i jestem naprawdę zmęczona - tętno po 10 minutach z trudem dochodzi do 100 - a potem max 120 - po 20 minutach i na tym poziomie już się zatrzymuje....

Co może być powodem, że to tętno cały czas jest takie niskie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Hmmm no to faktycznie troche podejrzane bo to by wskazywało że jesteś super hiper wytrenowana(a może jesteś z Etiopii ?) . Być może jakiś błąd pomiaru ? próbowałaś na różnych pulsometrach ?

Zmieniony przez - _kostek_ w dniu 2007-07-11 08:28:52

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim przypadku możesz w triatlonach śmiało startować
ciśnienie masz normalne?
jak się obawiasz to idź do lekarza ale ja bym się cieszył zamiast martwić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
jak dla mnie oznacza dobrą kondycję
gratuluje

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
To może być słabe serce ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
SPOOKYPL chyba własnie w drugą strone

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
Niestety aż tak super wytrenowana to nie jestem ...Zresztą po 20- 30 minutach dojścia do pulsu chociaż 110 jestem tak zmęczona, że mam kłopoty nawet z chodzeniem ....

Regularnie ćwicze dopiero 3 miesiące.
Puls sprawdzałam juz na kilku pulsomierzach - i wszędzie mam podobne rezultaty ( inne osoby na siłowni bez niczego od razu maja 130-140 ..) - więc to raczej działa ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy samemu Rower Stacjonarny (np. z ramy rowerowej)

Następny temat

plan treningowy do oceny

WHEY premium