SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyrost tluszczu z mięśniami niemożność skutecznej redukcji poniżej BF 15

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 83 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1126
Jak zminimalizować przyrost tłuszczu podczas masy skoro jestem skrajnym endomorfikiem ? Łatwo osiągam przyrosty ale niestety spora ich część to tkanka tłuszczowa .O dziwo tłuszcz łatwo jest mi wyredukować tak do 15% a później już nie leci za bardzo.Jedynie na diecie low-carb byłbym w stanie zejśc niżej ale wtedy nie mam siły na ćwiczenia siłowe.Co robić w takiej sytuacji ? Przy masówce są naprawdę zauważalne przyrosty praktycznie z dnia na dzień widać jak się rośnie ale tłuszcz też idzie , na progres siłowy i regeneracje po treningu nigdy nie narzekałem ale ten tłuszcz mnie dobija przez co cały progres to taka przysłowiowa rzeźba w gównie. Co na to zaradzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 361 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 32223
Skoro łatwo Cie zalewa to za duzą nadwyżkę masz kcal. Zacznij na masie od 100kcal nadwyżki tylko i zobacz co sie bedzie działo. Dobrym tempem jest ok 0,5kg/2 tygodnie, wtedy w miare malo tluszczu powinno nabijać.

Poza tym, im niżej bf tym trudniej zbić go więc myślę, że kwestia odpowiedniej diety i czasu, jeżeli nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

Zmieniony przez - Yurati w dniu 2017-01-21 14:57:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie na ławce

Następny temat

Trening aerbowy i siłowy jak to powinno wyglądać.

Fruzelina