SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyrost masy zależny od?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
witam,
mam lekkie problemy z przyrostem masy i poczytałem sobie trochę na forum to i tamto i nie chciałbym się powtarzać i zapytam o coś czego znaleźć nie mogłem.
Mianowicie chodzi o kości i stawy, a dokładniej zależność przyrostu masy od grubości kości i mocnych stawów. Czy to swiadczy o słabej genetyce? i czy faktycznie taka zależność jest zachowana? Ja chyba za grubych kości nie mam (chyba, bo nie wiem jak to sprawdzić). A stawy strzykają w kolanach, łokciach, palcach. Normalnie jak u 60-cio latka (bez obrazy dla tej grupy wiekowej)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
a dieta i rozkład BTW ok ? jeżeli chodzi o te kości to zapewne jesteś ektomorfik...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
wsumie nie mam jakiejś sztywnej diety, staram sie jeść 7 posiłków no i bede teraz masową odżywkę jadł, a ten ektomorfik ma szanse na jakieś sukcesy? mam 183cm i 70kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
oczywiście że ma... ale dożo węglowodanów musi szamać... a jak jest u Ciebie łatwo łapiesz tłuszcz ? Dieta to podstawa... a to że sobie będziesz odżywkę masową jadł to szczegół malutki.... wklej dietę...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
śniadanie:
-trzy parówki
-trzy kromki z jakimś serkiem albo szynką
drugie śniadanie po godzinie:
-odżywka masowa
trzecie śniadanie:
- sześć kanapek z wędliną i żóltym serem
- po pół godziny ryż zmieszany z danio
po godzinie :
-odżywka
obiad:
-schab, ziemniaki, kapucha kiszona albo surówka
po dwuch godzinkach:
- ryż z danio
kolacja:
-kanapki z wędliną


nie jest to profesjonalne ale robie tak żeby głodnym nie być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
same kanapki...
parówki w diecie?
gdzie są tłuszcze?
posiłki około treningowe też pozostawiają wiele do życzenia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
niestety tak, bo nie mam czasu szykować sobie jedzenie inne, a jak tłuszcze mam jeść? w sałatkach czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3636
Przyrost masy zależy od...? Dodatni bilans kaloryczny
Jak masz problemy ze stawami to trzeba jesc duzo galarety Np. jakis kurczak w galarecie czy cos albo glukozaminka
Tłuszcze mozesz jesc jak chcesz Nawet z łyzeczki

Po co Ci masa, skoro masz gruby sweter
Mój Blog : http://www.sfd.pl/waliclogin_/_dziennik_,,Praca_nad_Miechem_-t553873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
glukozamina sama w sobie nie spełnia super funkcji kup dobry preparat na stawy animal czy fitmax pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
a te dobre preparaty naprawią mi stawy na dłuższy czas? czy tylko podczas kuracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
preparaty pomagają regenerować jeśli masz problemy ze smarowaniem mogą pomóc zawsze warto spróbować
wróżką nie jestem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta CKD do sprawdzenia

Następny temat

Jak przytyć w bardzo szybkim czasie

WHEY premium