SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przygotowania do testów awf

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
witam, we wtorek mam testy na AWF - 1000m bieg, 100m bieg, pływanie 50m pytanie - Co jeśc w dzień zawodów ? cwiczyc dzien przed, 2 dni,3 przed zawodami ? jak sie zaprezentować jak najlepiej , zeby była jak największa moc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A regulamin działu kolega przeczytał ?

Na pewno nie ciężkie treningi przed testem. Zależy o której te testy są i ile trwają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
testy o 7 8 mam siatkówke i pływanie, o 14 mam biegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
sniadanie np jajecznic z razowcem, po pływaniu ok 11 zjeść sobie jakieś mięsko + ryż lub kasza, czy ugotować sobie pierś i wkroić w kanapki, przed smamymi biegami jakiegoś energetyka lub jak masz kofeinka w tabsach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
a bcaa da rade przed biegiem ? boje sie troche 1000m, nigdy nie biegalem takich dystansów (albo dlugie, albo znowu bardzo krótkie typu interwały) nie mam pojęcia jak pobiec, na 15 pkt trzeba miec 2;42 bodajze, chciałbym mieć maks pkt, ale nie wiem czy to realne i w jakiej prędkości biec, zeby przebiec w takim czasie, nie wiem czy można brać zegarek do pomiaru prędkości ? w regulaminie przeciwskazań nie ma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nikt zegarków pewnie nie broni nosić, jak test masz we wtorek zrób sobie wieczorkiem test na 1000 m jak to Ci wyjdzie, bcaa mozesz wziąć w wyniku za bardzo nie pomogą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
No, dzisiaj spróbuje ogarnąć te 1000 metrów i 100 metrów ile wyjdzie około , a jutro biore sie za nauke nawrotów , bo pływam perfekcyjnie ale nigdy nie płwałem na czas i nie uczyłem sie nawrótow ,zawsze dotykałem ręką i odwrót a nawroty imo dają z 1 moze nawet 2 sekundy do przodu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Gdyby 5-7 lat temu ktos zadawal takie pytania kilka dni przed egzaminem to bym mu powiedzial lepiej odpusc egzaminy bo to nie ma sensu ale obecnie poziom na tych egzaminach jest .... hmmm lekko mowiac niski wiec jest duza szansacoraz mniej chetnych wiec tez plus. Pulsometr mozesz nosic spokojnie proponuje tez kolce daja sporo czasu do przodu bo biegasz po tartanie tylko jesli nie biegales wczesniej to albo szybka nuka albo odpusc. Nawrot jesli nie robiles przewrotu do tej pory nie probuj lepiej kozilkowac i szybko ogarnij boczny da Ci to conajmniej 2 sek na plus.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
wiesz, ja przygotowany dośc dobrze jestem,(wątpie, że ktoś tam bedzie miec lepszy wynik od mojej 50tki) moje pytania były mniej więcej - jak zachować sie przed/podczas "zawodów" . z kolcami nigdy nie biegałem , może ze 2 razy w życiu na zawodach, wole nie brać , pobiegne w halówkach kipstach , dośc dobrze mi sie w nich biega, fajnie sie trzymają podłoża , jak patrzxalem te wyniki z pływania, to w sumie nawet nie wiem czy potrzebuje tyych nawrótów na maks pkt, ale i tak wolę sie ich nauczyc, jakieś rady ktoś ? prawdopodobnie sam sie tego naucze po parunastu próbach, ale głównie moim problemem jest fakt, ze zamiast zrobić nawrót prosty , dookoła osi , robie go troche na ukos i płyne nierówno po odbiciu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nawrotu chyba online się ie da wytłumaczyć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
no cięzko jest , jutro jade nad jakiś zalew to wokół osi bede sie obracał, ludzie pewnie pomyślą żem głupi , ale w/e
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dragon flag

Następny temat

W poszukiwaniu dobrego pulsometru

WHEY premium