SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przewlekle zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 488257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61
Marko-76
Panowie, ja juz pisałem kilka tematów ale muszę zapytać czy Wy też macie ciągle zaczerwieniony napletek i ujście cewki moczowej na żołędziu, lekkie swędzenie i podrażnienia ?

siema...ja mam zaczerwieniony napletek i żołądz , wygląda to jak grzybica ale zapewne to są objawy od prostaty ....smaruje kremem bepanthem sensiderd zeby nawilżenie było bo skóra sie robi strasznie sucha")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 199 dni Przeczytanych tematów 34
Dzięki za odpowiedź. Grzybica to nie jest bo robiłem wymaz na grzyby i nie wyhodowano u mnie żadnych. Dostałem od urologa maści na grzybice - bezskuteczne, to samo maści z antybiotykami oraz jakieś sterydowe przeciw zapalne od dermatologa. Gdy je stosowałem to prawie nie widziałem różnicy, coś tam łagodziło ale zaczerwienienie nie ustępuje. Wydaje mi się też, że po stosunku mam jeszcze bardziej podrażnione. W lipcu idę znowu do urologa, zobacze co powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Marko-76
Dzięki za odpowiedź. Grzybica to nie jest bo robiłem wymaz na grzyby i nie wyhodowano u mnie żadnych. Dostałem od urologa maści na grzybice - bezskuteczne, to samo maści z antybiotykami oraz jakieś sterydowe przeciw zapalne od dermatologa. Gdy je stosowałem to prawie nie widziałem różnicy, coś tam łagodziło ale zaczerwienienie nie ustępuje. Wydaje mi się też, że po stosunku mam jeszcze bardziej podrażnione. W lipcu idę znowu do urologa, zobacze co powie.

Ja tez miałem wymazy robione i nigdy zadna grzybica nie wychodziła ....a stan zapalny na małym miałem jakies plamy czerwone itp urolog mi kiedys powiedział ze to wszystko od prostaty idzie ..Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 199 dni Przeczytanych tematów 34
Ja też miałem plamki czerwone, które później zmieniały się w brązowe. Na szczęście poznikały. Dermatolog mi powiedział, że to jakiś stan zapalny ale on nie rozpoznaje w tym choroby dermatologicznej. Przykra sprawa.

Zmieniony przez - Marko-76 w dniu 2021-05-05 16:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Marko-76
Ja też miałem plamki czerwone, które później zmieniały się w brązowe. Na szczęście poznikały. Dermatolog mi powiedział, że to jakiś stan zapalny ale on nie rozpoznaje w tym choroby dermatologicznej. Przykra sprawa.

Zmieniony przez - Marko-76 w dniu 2021-05-05 16:24:29

Ja kupe kasy zostawiłem u dermatologów a chodziłem do najlepszych w Łodzi i nic nie pomogli ....to są objawy urologiczne , dermatolog tu nic nie pomoże niestety, prostata to głowne źródło choroby :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

Whole01