SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 76 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
dzieki za informacje a jak długo to brałes czy jeszcze łykasz ? znalazłem apteki internetowe gdzie jest ten lek https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.dooyoo.de/anthroposophie/berberis-prostata-comp-globuli-20-g/&prev=search  może któryś z tych ? bo ich jest kilka pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
Brałem przez trzy miesiące . Teraz biarę co drugi dzień wierzbownice , zuravit i dynia +cynk . Narazie wszystkie objawy znikly ,najbardziej dokuczal mi dyskomfort jądra i nawracajace bule pęcherza trwajace z przerwami 5 lat .Od kilku miesiecy moje zycie nabrało innego wymiaru , mowiac szczerze gdyby nie to forum to potrafil bym zapomniec o tej traumie co przezywałem .Oczywiscie po wizycie u homeopaty irydologa stosuje sie do hego zaleceń czyli . Utrzymuje cholesterol w normie poprzez odrzucenie miesa wieprzewoge calkowicie, jem wiecej owocow i warzyw i prowadze aktywny tryb zycia , (biegam , we wrzesniu debiut w polmaratonie) irydolog po zajrzeniu w moje oczy stwierdzil ze w moim przypadku zapalenie prostaty nastąpiło na tle miażdżycowym dlatego takie zalecenia . Mam 42 lata ta choroba doprowadzila do rozpadu mojego małżeństwa calą podporą w walce był i jest mój syn ktorego wychowuje ma 17 lat. Teraz nie bedac w stalym zwiazku i po pozbyciu sie cholerstwa czerpie naprawde przyjemnosc z seksu i rozumiem kazdego cierpiacego na te chorobę dlatego jak tylko moge sluze pomocą . W tygodniu postaram sie znaleźć nazwy pozostałych leków.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje keradc1 za podzielenie się! Gratuluje wygranej i radości z życia!

Czy mógłbyś po krótce napisać jaki jest klucz do Twojego sukcesu? Co było najważniejsze aby wygrać?

Bakteryjne/niebakteryjne? miałeś prawidłowo diagnozę? Jak długo Levofloxacinum brałeś?

Mam ewidentnie zapalenie prostaty, ale dopiero od około 6 tygodni odczuwam. Nie wiem czy bakteryjne czy niebakteryjne, ale podejrzewam że bakteryjne. Lekarz pierwszy dał mi antybiotyk na 10 dni po posiewie dodatmi z nasienia. (10 dni tylko!). Poprawiło mi się trochę (oddawanie moczu), ale ból się od tego czasu nasila gdy siedzę w pracy biurowej.
We wtorek jade do Lekarza dobrego do Polski i w następną sobotę spotykam się z najlepszym w okolicy Hirudoterapęutą (pijawki).

Przymierzam się do ostrego Ataku i planuje wszystko. Antybiotyki + Pijawki + zurawina + cynk + vit c + kwercytyna + wierzbownica.

Ano i poszukam jutro WALA Berberis/Prostata. Mieszkam w Niemczech.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie


Zmieniony przez - balamut w dniu 2015-08-21 22:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 76 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Zapytałem na temat Berberisu jedną z aptek internetowych i otrzymałem odpowiedź : Homöopathisch wird Berberis unter anderem angewendet bei Beschwerden im Leber-Galle-System, Harnwegsbeschwerden, zum Beispiel Nierenkoliken und darüber hinaus bei Abgeschlagenheit, Hämorrhoiden, Muskel-. und Gelenkrheumatismus, Gicht und Juckreiz der Haut.

Bei einer bakteriellen Entzündung sollten Sie sich auch unbedingt an Ihren Arzt wenden.
Unterstützend zur Therapie Ihres Arztes eignen sich auch zum Beispiel das homöopathischen Mittel Selenium D12 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 76 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Uważam że może Berberis komuś pomóc ale na pewno nie jest to lek że każdemu pomoże ale próbować trzeba i życzę Wam powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
Myślę ze trafilem na dobrego lekarza. Levoxa bralem dwa razy po 10 dni z 10 dniowa przerwa. Po wszystkich badaniach kiedy juz wykluczono nowotwór i nie stwierdzono w moczu ani w nasieniu bakterii ,lekarz powiedzial ze w dalszym leczeniu medycyna jest bezradna i mozna strzelac i brac rozne antybiotyki i chemioterapeutyki ale mozna tez szukac pomocy w ziołach i chomeopatii lub u psychologa bo stres i problemy zyciowe tez sa sprzyjajacym bodzcem do wystapienia tej choroby. Bylem juz zmuszony do spróbowania czegos innego ponieważ zle tolerowalem antybiotyki , po calej kuracji nabawilem sie zapalenia odbytu , tez paskudne cholerstwo. Duzo dala mi wizyta u irydologa chomeopaty w Zielonej Gorze to on twierdzac ze moje problemy z proststą biorą sie z zlej diety i sa na tle miazdzycowym tknał we mnie prawdziwa wiare w sukces i narazie to ja wygrywam .Teraz, uprawianie sportu i dobre zywienie sprawiaja ze mam wiecej energii i lepsze samopoczucie.Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więć pozytywne myślenie, dobra dieta i sport z czasem potrafią wyleczyć! Właściwie ciało powinno samo się wyleczyć, ogromnie ważne jest nie wpadanie w negatywne myślenie. U mnie zaczęło się niedawno (ok 6 tygodni temu) jeszcze nie wiadoma do końca diagnoza ale zapewne zapalenie prostaty (obolała prostata). Teraz dotarłem do etapu, że gdy myślę o tym (nie da się nie myśleć) to myśle pozytywnie.. że pokonam to g**** niebawem i będę się cieszył pełnią życia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kalikali
Koszt niestety mały nie jest, ale zadowolenie ogromne. Najpierw kładłem sobie po 2 pijawki na nerki i jedną na odcinek między odbytem a jajkami. Na nerki gdyż myślałem, że to zapalenie dróg moczowych. Potem po tygodniu nie pomogło zrobiłem więc badanie moczu, które wyszło super więc zgłupiałem. Zacząłem czytać w necie i sam się domyśliłem, że to musi być więc prostata. Poszedłem biegiem do urologa i potwierdził, że to prostata i kazał brać jakiś lek, który tu już ludzie wymieniali i pisali, że brali miesiącami i efekt mizerny. Po wizycie więc wiedziełam od razu , że nie będę go brał tylko umówiłem sie na kolejny zabieg pijawkami. Tym razem stricte na prostate. Tzn 2 sztuki miedzy odbytem a jajkami, i 4 pijawki na spojeniu łonowym. Tam gdzie przykładał mi gość głowice od USG. Penis piekł mnie jeszcze 2-3 dni i koniec. Dziś kompletnie nic nie czuje. Na wszelki wypadek chyba jeszcze raz wezmę, bo urolog ostrzegał, że to wraca.


Witaj kalikali, i jak się masz? bez nawrotów mam nadzieje!

Jaki harmonogram do pijawek zaleciłbyś? Co tydzień czy odstępy 2 tygodniowe?

Jade na antybiotykach + miałem jeden zabieg pijawkami (4 między odbytem a jajkami).. poprawa wyraźna.. jak wcześniej nie mogłem siedzieć tak w tym tygodniu spokojnie. Pojutrze zamierzam doj**ać ponownie - 2 na prostate i 4 na spojenie łonowe - zobaczymy :)

U mnie się zaczęło niedawno - 7 tygodni temu pierwsze symptopy i dosyć słabe mam... w nasieniu raz wykryto e.coli, oby tylko bakterie były przyczyną.

A ant ybiotyki mam przepisane różne (jeden po drugim) na 2-3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli masz bakterię to nie przestawaj brać antybiotyku! poczytaj sobie wszystkie posty w tym temacie dużo pomocnych informacji tu się zebrało:) ja od tygodnia piję znowu wierzbownicę bo miałem lekkie bóle i jest okej.. oczywiście ona tylko wyleczy stan zapalny, a skąd się biorą te stany zapalne to ch..... wie...

p.s. jesz mięso? Bo dowiedziałem się ostatnio o tym że mięso wieprzowe i wołowe zawiera "kwas Nglikolilo5neuraminowy", który wbudowuje się w nasze błony komórkowe a na który nasz organizm może wytwarzać antyciała, w ten sposób atakując własne narządy i tworząc przewlekłe stany zapalne. U mnie by to mogło mieć sens bo byłem na diecie wegetariańskiej przez 9 miesięcy tak dla hecy i nie miałem objawów a 2 dni po powrocie do mięsa (treningi) wszystko wróciło..


Zmieniony przez - pro.rafalko w dniu 2015-09-03 21:23:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5220
balamut. W sumie brałem pijawki 3 razy. Od paru miesięcy totalny spokój. Tryskam sprzętem ile chce, nawet 2-3 razy dziennie co kiedyś było niemożliwe. Tak czy inaczej, tak jak pisałem wyżej przeczytałem tysiące wpisów na stronach amerykańskich i wniosek jest taki, że pieczenie końcówki penisa to albo faktycznie zapalenie prostaty lub mocne podrażnienie cewki w penisie wywołane moczem zaraz po wytrysku. Innymi słowy, cewka jest mocno przekrwiona po zabawie seksualnej a mocz to jeden kwas, który podrażnia sprzęt. Czyli zakaz sikania przez min 1 godz po wytrysku. Ja w końcu doszedłem do wniosku, że może ja nie miałem do końca prostaty, tylko właśnie stan zapalny/podrażnienie cewki. Stąd przy 3-cim spotkaniu z pijawkami dałem sobie je na penisa. Sprzęt lekko spuchł i zrobił sie fioletowy, ale od tej pory właśnie totalnie zanikło pieczenie. Brawa dla pijawek. NIe trujcie sie antybiotykami jeśli nie pomagają, a większość tu pisze, że nie pomagają.

pijawki kładziemy co min 1 tydz. Postaw sobie na fajce jeśli masz pieczenie w końcówce penisa. Jeśli nie, to stawiaj na odcinku między jajkami a odbytem ( tu nawet 3-4 sztuki), na spojeniu łonowym (ze 2 sztuki) i zawsze jest dobrze dać pijawkę na kość ogonową, czyli praktycznie nad odbytem.


Zmieniony przez - kalikali w dniu 2015-09-03 22:26:46
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

WHEY premium