SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przetrenowanie ważne !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 792
czy mogę się przetrenować jednym solidnym treningiem? otoz cwiczylem w zeszly piatek klatke i triceps . trening trwal okolo godziny, pol godziny brzuch. brzuch byl ok na 2 dzien natomiast jest czwartek a ja nadal czuje bol w tricepsie oraz klatce. takie zakwasy bardzo duze.

Jakie życie taki rap...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 368
Byłeś na siłowni w piątek po jakiejś większej przerwie? Czy ćwiczysz systematycznie?

Zmieniony przez - Spriter w dniu 2010-05-27 18:39:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 792
systematycznie. lecz wzialem no xplode i wiadomo to stak i jest wieksza sila

Jakie życie taki rap...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 368
Wiem wiem brałem sam xplode Miałem przypadek taki jak Ty więc z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że chodziłem dalej na siłownie i spoko było. Nic się złego nie działo. Zmieniłeś pewnie ciężary i organizm dostał trochę w D... , lekko go zszokowałeś. Regeneracja np. klatki piersiowej przy wysokiej intensywności to ok 6/7 dni , trica ok. 4/5 dni. Więc moim zdaniem jeśli ćwiczysz systematycznie to nic złego się nie stało.

PS. co do zakwasów to najlepsze jest rozciąganie po treningu żeby temu zapobiedz. Jak już się pojawią to roztrenować je trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 792
ok dzięki sog leci

Jakie życie taki rap...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alister92 ====> FBW do oceny! <====

Następny temat

Plan Treningowy Na Masę

WHEY premium