SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przetrenowanie ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Witam !
A więc chodzi o to że trenuje armwrestling od niedawna i kulturystykę. Trening armwrestlerski zrobiłbym w poniedziałek i piątek (Oczywiście typowe ćwiczenia armwrestlera maszyny,gumy i sparingi) a na siłowni w czwartek triceps i przedramię i w niedziele biceps i przedramię i mam pytanie czy nie przetrenuje ramion. Głównie zależy mi na sile żeby szła bo na obwodzie mi niespecjalnie zależy ?
Czekam na jakąś sensowną uzasadnioną odpowiedz a nie typu Tak lub Nie

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Na maszynach tez zrobisz przedramię, biceps i trica. Ja trenuję tak jak napisałeś i nic się nie dzieje. Najgorsze możesz mieć początki i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Straszny chaos, napisz to jeszcze raz sensownie a postaram sie odpowiedziec na Twoje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ok postaram sie
Pon-trening armwrestlingu maszyny+gumy+sparingi
Wt-wolne
śr-wolne
czw-triceps,przedramie
pt-trening armwrestlingu j.w
sobota-wolne
nd-biceps,przedramie

Nieuwzględniłem partii tj. klatka,plecy,barki i brzuch łącznie 5 treningów w tygodniu 3 na siłowni i 2 armwrestlerskie no i rozkład dni może sie wydawac troche dziwny ale musiałem ułożyc pod szkołę

PS. Iron mam jeszcze takie pytanie po niemal każdym treningu armwrestlerskim łapy mnie bolą w zgięciu czy to normalne ? Chodze z kumplem i na nastepny dzień on juz nic nieczuje łap a mnie bolą 2,3 dni :(

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Może ja odpowiem co do bólu. Boli Cię ponieważ Twoje ścięgna nie są przystosowane do takich ćwiczeń. Ja bym odpuścił ze sparowaniem i wszedł bym na stół po 1.5-2 miesiącach.

A co do treningu to nie wiem czemu wszystkie nie są arm~ bo przecież to samo robisz. Albo zamiast robić bica z czymś tam zrób plecy i barki. A na maszynach też łatwo zrobisz przedramie, trica czy bica.

Zmieniony przez - Edek_91 w dniu 2010-01-06 10:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Tylko dlaczego inni niemają z tym problemu jak wspomniałem chodze z kumplem i jego nigdy łapy niebolą po treningu a na siłowni cwiczymy mniejwiecej tyle samo,z armwrestlingiem też niemiał nic wspólnego poza szkolnym siłowaniem zawsze ja mam jakiegos pecha chciałem poważnie zając się tym sportem ale niewiem czy sie nadaje skoro ciagle mnie te ręce bolą co myślicie ?

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2010-01-06 13:21:29

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Tak samo jest w kulturystyce- niektórzy mają lepszego gena a inni gorszego. Po prostu ćwicz na wyciągach i trenuj normalnie- wszystko przyjedzie z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Przesadzasz kolego, daj sobie czas i swoim mięśniom i ścięgnom na przystosowanie sie. Moze za mocno obciazasz na poczatku ramiona i stad bierze sie bol. To nic zlego jesli bol sam ustepuje i nie jest wynikiem naciagniecia czy naderwania- za jakis czas ustanie zupelnie.
Trening ten jest strasznie pokrecony:
przedramiona, bicepsy nadgarstki i rowniez w jakims stopniu triceps pozniej i klatka i barki i plecy pracuja przy armwrestlingu, wiec praktycznie mozna powiedziec ze trening armwrestlera skalda sie z tych wszystkich partii miesniowych.
Zeby to mialo rece i nogi bo w Twoim treningu tego raczej nie ma to proponuje takie polaczenie:
1. Klatka Biceps
2. Plecy przedramiona
3. Barki triceps
Trzy dni treningowe poswiecone na armwrestling a jak chcesz cos dodac to masz jeszcze jeden dzien dla nog czy innych miesni ewentulalnie.
To jest polaczenie tak zlozone zeby miesnie ktore pracuja podczas np cwiczen na klatke nie meczyly sie jesli sa trenowane tego samego dnia czyli np. przy podciaganiu pracuja plecy i bicepsy, wiec laczysz plecy z przedramionami. Przy klatce pracuja tricpesy wiec robisz bicepsy zeby byly swierze i wypoczete do maksymalnych obciazen.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
"a jak chcesz cos dodac to masz jeszcze jeden dzien dla nog"
W armwrestlingu chyba nogi zbędne ,chyba że trenuje dla siebie a nie myśli o zawodach ,tak ?? to nie twierzenie tylko pytanie :P Bo masa z nóg chyba zbędna w armie,jak sie mysli o zawodach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Poczytaj dlaczego warto cwiczyć nogi :) Poza tym jak będziesz miał wielką górę a nóżki jak patyki to wiesz jak byś wyglądał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Nawet niewiesz jak katowałem nogi bo to jedna z moich słabszych partii ale teraz rozważam ich trenowanie bo pod armwrestling jaki jest sens ich ćwiczenia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE CO DO TRENINGU

Następny temat

Wielki dylemat !

WHEY premium