SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestałem chudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 249
Witam mam pytanie czy moja dieta mogła spowodować to że przestałem chudnąć??

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
dawaj wszystkie dane ile na diecie? posiłki zapotrzebowanie kaloryczne sprawdzimy...ile ważysz ile ważyłeś..? nic o tobie nie wiemy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 249
Na diecie jestem od pczątku Lipca.Jest to moja pierwsz dieta więc nie robiłem takiej szczegółowej diety z zapotrzebowaniem kalorycznym itd.Ale stosowałem się do 10 zasad żywieniowych. Traning siłowy robię 3x w tygodniu i aeroby 5x w tygodniu. Ważyłem 84 kg i schudłem do wagi 78kg lecz od tygodnia w cale nie chudne a wręcz przeciwnie bo nawet przybrałem 1kg na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
a może ten 1 kg to przybyłem w masie z siłowni ? czasem tak jest że jeśli dobrze cwiczyc to tłuszcz ci schodzi a masa przybywa

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Ja się odchudzałem od stycznia 103-66 kilo.. i często tak miałem po prostu organizm się broni i tyle minie jakiś czas dalej będziesz chudł po prostu rób to co robiłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Jest to moja pierwsz dieta więc nie robiłem takiej szczegółowej diety z zapotrzebowaniem kalorycznym itd.-nie stosowałeś zatem diety...Być może przybyło Ci masy mięśniowej,być może to wina właśnie tego,że nie wyliczyłeś podstawy czyli zapotrzebowania kalorycznego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Woda z kranu-artykuł

WHEY premium