SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przemeczenie - co brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Witam, pisze w tym dziale 1. raz takze nie wiem czy w ogole moje pytanie jest odpowiednie.

Chcialbym sie poradzic czy moge brac jakies suplementy , witaminki czy cos. Mam 17 lat, jesli to jest do czegos potrzebne. Trenuje 3 x w tyg pilke reczna plus w weekend mecz. Mam tez duzo nauki wiec, troche zawalem noce i spie po okolo 6 godzin, wiadomo, ze jest to za malo. Czy moglbym cos brac by nie czuc sie tak wyczerpanym, cos co by mnie wspomagalo?

Jakies srodki zabronione czy cos odpadaja, bo po pierwsze nie chce a po drugie mam badania czasem.

Sorki, jesli to sa jakies podstawowe pytania, ale jestem jeszcze poczatkujacy w tych sprawach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz oczywiscie brac witaminy o minerały w zestawie, zma/magnez, cynk, wit.B6- poprawia regeneracje, sen itp./, lecytynę.
oczywiście dobre odżywianie a także przy duzym wydatku energetycznym- szczególnie w tych wlaśnie okresach- carbo, albo gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
proponuje ZMA witaminki ewentualnie glute no i po treningu carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
hm a mam pytanie co oznacza, ze "w zestawie, zma/magnez, cynk, wit.B6" sorki ale po prostu sie nie znam. Mozna to zamowic tutaj przez sklep sfd? A i carbo ma jakas swoja najlepsza firme? witaminki tez sa z jakiejs firmy najlepsze? co polecalibyscie?

dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wyszczególniłem ci dw produkty.
1. zestaw witamin i minerałów.
2. zma/zestaw jednej witaminy i dwóch minerałów [cynk, magnez].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Filomag b6 i Zincas Forte wchodzi w sklad ZMA aptecznego

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
sory za spam, a gdzie grasz? bo moze zobaczymy sie w kwietniu )

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8377
Sumplementy
- żeń szeń
- j/w ZMA

Troche mniej konwencjonalnie
- kompiele olejkami eterycznymi itp.
- skocz czasem na basen
- muzyka realaksacyjna + medytacja :)

"Each good food I eat, well, it’s another brick in this motherf***ing house I’m building"...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Nitro Shock

WHEY premium