SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningówki na mnie nie działają - potrzebny detox?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam


Próbowałem już chyba wszystkich przedtreningówek w dawkach po 3 próbki od najprostrzycherze do 1.3 dorian mr itd i kompletnie żadna z nich - żadna nie podziałała choćby w najmniejszym stopniu.

Co najwyżej po szocie Napalmu miałem mega mrowienie ale po za tym nic więcej.

Koledzy zalecają mi detox aby przeczyścić receptory.
Nigdy nie miałem styczności z żadnymi ph i innymi duperelami dla pseudo kulturystów.

Proszę o pomoc.

Proszę o poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
zrób przerwę od stymulantów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Gdzieś czytałem ze generalnie to te wszystkie przedtreningówki mają podobne i jedno działanie, rozszerzyć naczynia itp itd. Jeśli ktoś ( a nie oszukujmy się-sporo ludzi) nie jest okazem zdrowia, popala fajeczki, ma cholesterol( i nawet o tym niewie a może być szczupły a znam takie przypadki), to mu w żyłkach syfik zalega, światło żył mniejsze ma,ścianki tętnic i żył pokryte tłuszczem-cholesterolem, i jak se dziabnie miareczke no to czuje że lata bo organizm nagle dostaje wiecej tlenu z krwią więcej wszystkiego bo ma krwiobieg pobudzony i rozszerzony bardzo np o 10-15%.( przy czym zauważ że te 10-15% to jest właśnie to jak mu się zmniejszyła wydolność układu więc preparat chwilowo przywraca maxymalną wydajność-co dla organizmu jest niespodzianką). Ale jeśli ktoś jest zdrowy i ma żyły i układ krwionośny zdrowy to co go taka miarka pobudzi. Ledwo. Jeśli zdrowych ludzi by to miało pobudzać na maxa( poszerzając o 10-15% pojemność ZDROWYCH żył to ci cherlawi by dostawali krwotoków i wylewów z tych swoich słabych naczyń krwionośnych, krwawienia z nosa itp, ból z tyłu głowy itd. A to jest wszystko-te preparaty- właśnie robione pod leszczy co to zaczynają przygodę z siłką bo się w KOŃCU za siebie wzięli i oni najczęściej mówią że ich wyrywa z butów, no ale czy to dobrze świadczy, raczej nie jestem pewien..
To ma sens i w sumie wyjaśnia dlaczego niektórzy nie czują żadnego pobudenia, po prostu mają w pełni sprawny i zdrowy układ krwionośny, ich tętnice i żyły większe być nie muszą i organizm to ,,wie,, , więc słabo to działa. A organizm tych drugich chętnie kopa przyjmie bo ledwo zipie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postawa ciała

Następny temat

kółka gimnastyczne

Wiecej