SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przednie więzadło krzyżowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
Witam mam pytanie związane z moją nabytą kontuzją otóż zerwane więzadło krzyżowe przednie , uszkodzenie dolnego rogu łąkotki 1/2 stopień , przemieszczenie kości piszczelowej 1cm. czy ktoś przechodził taką kontuzję?jaki czas spędzaliście na rehabilitacji? słyszałem że można sobie wzmocnić kolano "strzałami" by ten mięśnie w nodze rozbudowały. wie ktoś coś o tym? na dzień dzisiejszy pływam i gram w siatkę w stabilizatorze, sporty walki mam włączony urlop do wylizania się z kontuzji.

Najpierw Cię ignorują.Potem śmieją się z Ciebie.Później z Tobą walczą.Później wygrywasz.MG

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
z takimi uszkodzeniami grasz w siatke???? to chyba troche malo odpowiedzialne.. Ps masz jakies dolegliwosci???? czujesz niestabilnosc nogi jak chodzisz , cos cie boli?? cos gniecie w kolanie, masz jakies fizyczne objawy tego urazu?? Pytam z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
gram w siatkę z stabilizatorze który imituje więzadło krzyżowe. dolegliwości nie mogę klękać bo przy tym czuje ból np przy wiązaniu butów. mam stabilność jak chodzę , fizyczne objawy to woda płyn który zbiera się w kolanie.

Najpierw Cię ignorują.Potem śmieją się z Ciebie.Później z Tobą walczą.Później wygrywasz.MG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
gdzie ten bol czujesz ?? z boku pod rzepka , cale kolano?? mocny bol?? pytam bo mialem podejrzenie uszkodzenia acl
Ty z takimi urazami to tylko operacja . nizej jest dobry temat o acl i lakaotkach.poczytaj i wszystkiego sie dowiesz
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2013-01-16 10:46:58

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2013-01-16 10:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
prawa dolna strona kolana tak jak byś klękał na ostre kamienie. ból do przyzwyczajenia;)łąkotki nie muszę operować tylko więzadło. a dla ciekawości powiem że czas oczekiwania na operację zmniejszył się z 8 mies do 3ch mies. okej dzięki biorę się za czytanie

Najpierw Cię ignorują.Potem śmieją się z Ciebie.Później z Tobą walczą.Później wygrywasz.MG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E papierosy , nowy trend

Następny temat

dziwny ból po treningu

WHEY premium