SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przede wszystkim do początkujących

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
witam,
ten post może zostać bardzo szybko usuniety lub spadnie na dalsze strony treningu, jednak chciałem poruszyć bardzo ważną kwestię dotyczącą przede wszystkim początkujących, mianowicie trening nóg.
Pomijam fakt, że połowa osób ćwiczących mówi że nogi ma już dopizgane i nie musi ćwiczyć bądź bolą ich kolana lub cokolwiek innego , te śmieszne przyczyny słabych plażowiczy sezonoców były poruszane wielokrotnie więc nie będę tego komentował. Chciałem tylko powiedzieć, że ćwicząc tylko górę po pierwsze będziecie mieli zawsze słabsze, mniejsze przyrosty, po drugie będziecie wyglądać jak pajace z nóżkami jak patyczki, po trzecie łatwo wam będzie w***ać bo takich ludzi bardzo łatwo przewrócić...
podam swój plan na nogi, który realizuje od 5 tygodni i jest naprawde w moim odczuciu dobry, pomimo tego że jak kończe trening to czuje się jakby mnie pociąg przejechał i żygać mi się chce
oto on :

przysiady 5 serii 12-5 powtórzeń
wykroki 4 serie 20-10 powtórzeń
wyprostu nóg na maszynie 5 serii 15 powtórzeń
wspięcia na łydki 5 serii do palenia

pomyślcie więc czy nie warto zrobić tych paru serii więcej dla lepszego wyglądu, zdrowia, saamopoczucia, symetrii, bezpieczeństwa, kobiet czy czegokolwiek....

pozdrawiam

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Ja niedawno mialem za soba pierwszy trening nog , po 7 miesiacach ich nie cwiczenia, tzn nigdy ich nie cwiczylem mialem takie zakwasy przez 2 dni ze ledwo chodzilem. pompa na lydkach - cos pieknego mysle iz bede juz je cwiczyl regularnie.


czuje się jakby mnie pociąg przejechał

sciagasz od krzycha666

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
nie ściągnełem tego od krzycha, jeżeli on tak powiedział to ja zmieniam na czuje się jakby mnie walec drogowy przejechał
widzę że niektórzy się uczą na pamięć tekstów z forum

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
ja mam dobra pamiec mimo ze jaram nie no, ten tezt akurat mi wpadl w pamiec

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
oficjalnie przepraszam krzycha użycie "jego tekstu" nie było zamierzone
ale nie o to chodzi w tym topicu !!

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Trzeba dodać, że przy treningu tak dużej partii jaką są nogi zwiększa się ilość testosteronu w organizmie. Ćwiczenia na nogi - wielostawowe zwiększają przyrosty masy na całym ciele.

Zakwasy po nogach mam co tydzień ;)

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4505
Ja tez przez pierwsze 3 miesiace nie cwiczyłem nog, ale od jakiegos czasu cwicze i nie załuje. Co prawda trning nog jest bardzo meczacy, zawsze mam zakwasy xD Ale cwicze i nie mam zamiaru sie wykrecac w zadne sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie polecam na początek wykroków.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> wyglądać jak pajace z nóżkami jak patyczki

Ja to nazywam "pajaczki na plazy".
Anyway, moj trening nog na silowni jest jeszcze prostszy: 10 serii
glebokich siadow + pare serii wspiec. I tez dziala git.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No i racja, Chomson.

Należy narodowi przypominać o nogach.

Btw, tekst z pociągiem od razu skojarzyłem z Krzychem- pisał tak w poście o regresji o ile pamiętam

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
Michail dlaczego nie polecasz wykroków ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Weidera Pytanka

Następny temat

Pytanie do specjalistów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium