SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przed treningowka + BCAA ile moze stac w szejkerze ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Witam , pytanie jak wyzej zrobilem sobie mieszanke z woda juz w szejkerze lecz cos waznego mi wypadlo i zalozmy nie dam rady pojsc dzis na trening czy jak wrzuce do lodowki i jutro o tej samej porze pojde tzn 24h to sie nic z nia nie stane , czy lepiej po prostu wylac do zlewu .
Animal rage+ hiTeca bcaa . pzdr

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
czy cos sie stanie to nie wiem ale jak bym zostawił i wypił na drugi dzien,
co prawda z przed treningówkami tak nie robiłem ale z bialkiem, carbo bcaa sie zdazylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
chodzi mi o to ze jak ma mi sie krecic w zoladku itd to wole to wylac i wlac swiezaka wiadomo

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
odżywki "przygotowuje się" zaraz przed spożyciem. wylej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic sie nie stanie nie dygaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
poszlo w zlew , nie bede ryzykowal

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Nic by się nie stało. Koledze stało 2 dni i było git. Zresztą sama kreta nie traci na wartości będąc rozpuszczoną przez kilka dni(nie jestem pewien, dawno temu czytałem art.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie ze nie traci, flaszka jak lezy otwarta czy piwo to co lekko zwietrzeje ale działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko + BCAA w wieku 16 lat

Następny temat

Witaminy jako ZMA?

WHEY premium