SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeciągająca się głodówka - pomocy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
Słuchajcie, mam problem. I wreszcie zdecydowałam się poprosić Was o pomoc.
Od kwietnia jestem na diecie, nierozsądnej, bo głodówkowej - max 900 kcal dziennie. Chciałam schudnąć do 44 kg, ważę 47,6 kg. Rok temu zeszłam właśnie do 44 kg i wtedy właśnie podobałam się sobie najbardziej. No właśnie, rok temu. teraz ważę prawie 4 kg więcej i ZA NIC nie mogę tego zrzucić. Mimo tak niskiej podaży kalorycznej, waga stoi w miejscu albo nawet rośnie.

Dlatego chciałam Was prosić o pomoc - co zrobić, żeby stracić te 4 kg? Jak? Ćwiczę codziennie, co najmniej 30 minut biegam + wykonuję ćwiczenia modelujące (szczególnie na nogi, bo ta partia głównie spędza mi sen z powiek) i NIC.

Wiek : 21 lat
Waga : 47,6 kg
Wzrost : 161 cm
Obwód w biuście(1) : 80
Obwód pod biustem : 65
Obwód talii w najwęższym miejscu: 59 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 50 cm
Obwód łydki: 34 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie 5 x w tygodniu co najmniej 30 minut, ćwiczenia modelujące na nogi (Mel B) codziennie
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka/twaróg
Co lubisz jeść na obiad : brokuły, kurczak
Co jako przekąskę : orzechy - migdały, pistacje, nerkowce
Co jako deser : jogurt, warzywa
Stan zdrowia: OK
czy regularnie miesiączkujesz: nie
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie,
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty Therm Line S
Diety: głodówka

Wrzucam też swój wczorajszy jadłospis.
I bardzo proszę o jakiekolwiek porady.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
A po co Ci te 44kg? Aktualnie głodzisz się, podobno to widzisz, nikt tu nie będzie Ci pomagał w rujnowaniu swojego zdrowia. To forum sportowe i polecane tu jest zdrowe zrzucenie/przybranie wagi. Z tego co piszesz nie masz okresu ale przy takiej diecie to nic dziwnego, poczytaj regulamin klilk , przemyśl to co jest w nim napisane. I jeśli warunki w nim zawarte będą Ci odpowiadać to wtedy się zgłoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Masz zaburzenia postrzegania siebie. Organizm jest wygłodzony, chory - brak miesiaczki.
Nikt nie przyłoży ręki do Twojej autodestrukcji.

Jeść powinnaś około 1800kcal, w tym min 60-70 gram tłuszczu w pełnowartościowych produktach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Niestety ale trafiłaś w złe miejsce. W tym momencie masz niedowagę a to do czego dążysz to już całkowite wyniszczenie organizmu - nikt o zdrowych zmysłach w tym Ci nie pomoże.

Sama nazwa forum wskazuje SPORTOWE czyli przez ćwiczenia (siłowe i nie tylko) i sposób odżywiania kształtujemy sportowe sylwetki a nie obwisłe wieszaki rodem z wybiegów VS.

Jak Miodowa napisała poczytaj regulamin - jest to kopalnia wiedzy, poukładaj sobie w głowie priorytety i zdecyduj co chcesz ze sobą zrobić bo na razie rujnujesz nie tylko swój wygląd ale przede wszystkim zdrowie

Śmierdzi mi tutaj anoreksją

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-08-13 11:29:12

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No niestety to nie forum pro ana... i nie traktuj tego jako nalotu na siebie, po prostu tu się "hoduje" zdrowe i fajnie wyglądające babki. Chudość, szkapowatość, kościstość i głód nie są fajne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jeśli chcesz z nami działać na naszych warunkach, to dawaj zdjęcia i całą resztę.
Ale żeby rzeczywiście fajnie wyglądać przy tym wzroście, to musiałabyś przytyć w czystej masie co najmniej 6kg.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie treningu cardio z siłowym- dla kobiety. Proszę o pomoc! :)

Następny temat

najlepsza odżywka dla mnie

WHEY premium