SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prozba methandrostenolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 256
Czesc wszystkim mam skonczone 19 lat 2 lata treningow za soba
obwody:
38 cm w obwodzie ramienia
115 cm obwod klatki piersiowej
62 cm udo
80 cm pas
waga 78 kg
bralem raz metke bulgarska powiem tlyko ze nie dala wiele cm w bicu bralem ja na cyklu ulozonym przez kogos z tego forum nie pamietam bo bylo to rok(niecaly) temu teraz chcialem was prosic o rospisanie mi cyklu z ruskiej metki produkowanej przez firme akrihin mam 100 tabsow w pudelku bylo 200 ale kupilem na bułe z kuzynem wiec moje pytania sa takie
jakich rezultatow moge oczekiwac (obwody i waga) wiem ze to zalezy od organizmu ale moze ktos zna przecietne przyrosty po tym wlasnie srodku a 2 pytanie jak to brac czy moglby ktos mi rozpisac cykl oczywiscie oslonke bede gral witaminy i odzywki wcinac bede dzieki z gory czekam na odpowiedz normlana a nie typu po co ci metka albo besztanie mnie bo moze na czyms sie nie znam i bedzie jakis burak ktory bedzie chcial sie wywyzszcyc i zaszpanowac besztajac Dzieki ! pa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Profil , Profil
a metke bułgarska to mozesz sobie odpuscic na dzien dzisiejszy jak i rok temu


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
1-4 20mg codziennie na zdrowie!

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 256
nie mam zamiaru brac bułgarskiej mety tylko ruska przeczytaj dokladnie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Damis ok złego słowa nie powiem choć powinienem Masz full tematów tego typu "jak brać metkę" itp. odwołaj się do wyszukiwarki, następnym razem najpierw pomyśl, potem coś zrób. I nie zakładaj nowych tematów
https://www.sfd.pl/temat186553/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 256
dobrze szefie ide poszukac bo sie niedoczekam odpowiedzi:) thx narazie to wyje*cie ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Damis oj widzę , że kupiłeś metkę i nawet nie wiesz jak ją stosować i jeszcze głupio odpowiadasz "nie mam zamiaru brac bułgarskiej mety tylko ruska przeczytaj dokladnie pozdro" Czy ruska czy tajwańska a nawet z Iranu metka tak samo się bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie tak samo
bo bionabol na dzien dzisiejszy trzeba lykac po 10 tab(jak nie lepiej) zeby bylo 20mg


wiec


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
biernas ąż tyle trzeb brać nawet nie wiedziałem, pewnie wogóle nie kopie nie to co ruska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcowy cyklon

Następny temat

boldoject

WHEY premium