SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o translacje wypowiedzi wodyna :-?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
za holewe nie moge tego co on tu napisal zrozumiec czytam to juz 7 raz i dalej blondze oto ta wsypowiedz
,,SOBOTA:
-wyc nad glowe, skrocony high pull, wyciskanie lezac, wiosowanie jednoracz, superseria :naprzemienne uginanie z supinacja plus prostowanie do dolu(robiona na takim cierzrze ze brzuch przy okazji wchodzil )

TYLKO PO 1 CWICZEU NA KAZDY Z MIESNI. PRZYROSTY BARDZO DOBRE.

NIEDZIELA:
-przysiady, ciagi, prostowanie laczone z uginaniem nog, lydki.

PRZYROSTY SREDNIE, ALE GLOWNIE DLA TEGO ZE NIE MIALEM DNIA NA REGENERACJE OGOLNA.


METODA:
1: bardzo duzo serii w progresji po 1-5powt(wiekszosc po 1 powt : 15-5-3-3-1-1-1-1-...)
2: ostatnia seria rozgrzewkowa byla na ciezarze 10 kg mniejszym (1 powt) niz planowana seria glowna.
3: SERIA GLOWNA "NA ADRENALINIE", ALE Z ZAPASEM SIL NA 0,5(!)-1 POWT.
5-10POWT.(ZALEZNIE OD CWICZENIA)
4: Seria na 80% ciezaru serii glownej. Zapas 1-2 powtorzen.
6-12 POWT (ZALEZNIE OD CWICZENIA)
NIE DODAWALEM WIECEJ JAK 1-2 POWT NA TYDZIEN
MIMO ZE "MOGLEM" WIECEJ.
5: Seria na 60% ciezaru serii glownej. Zapas 2-5 powt.
8-20POWT (ZALEZNIE OD CWICZENIA)
NIE DODAWALEM WIECEJ JAK 1-2 POWT NA TYDZIEN
MIMO ZE "MOGLEM" WIECEJ.

6: PODSTAWA TO UNIKANIE "OSTATNICH MOZLIWYCH" POWTORZEN.

7: W RAZIE STAGNACJI NIE CWICZYLEM STOJACEJ W MIEJSCU GRUPY W NAST TYGODNIU PO STWIERDZENIU STAGNACJI. EWENTULANIE NA 50-60% MAXA NA PARE LEKKICH SERII PO 5 POWTORZEN.

8: BICEPS Z TRICEPSEM NA ZMIANE Z KROTKIMI PRZERWAMI.

9: LYDKI: BARDZO KROTKIE PRZERWY, OGROMNE CIEZARY (WSPIECIA NA PALCE NA JEDNEJ NODZE ZE 165KG), 5-20 POWT, PO SERII OD RAZU PODSKOKI. ,,

o co tu chodzi
ja jestem w takiej samej sytuacji jak autor wtedy,kiedy to pisal
mam do jego doswiadczenia wielki szacunek
ale za holer.. nie moge go zrozumiec w tym wlasnie jakrze mi potrzebnym poscie
wiec jesli znajdzie sie ktos madry i wspanialomyslny i zechce mnie oswiecic to zasypie go sogalami

starość nie radość

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
sorki ten pierwszy to link do ogólnego tematu, a ten to interesujący mnie podtemat:
https://www.sfd.pl/@@@_1_i_2_DNIOWE_PODZIALY_TYGODNIOWE_@@@-t306248.html 

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...nie mogę znależć tego cytatu i kontekstu- jednka zapewne obciążenie jest przykladowe; sa podane zakresy powt., wskazówki co do intensywnści itd.

więc wykonujesz wedle tego wszystkiego z tym, ze cięzar dobierasz indywidualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
,, bardzo duzo serii w progresji po 1-5powt(wiekszosc po 1 powt : 15-5-3-3-1-1-1-1-...) ,,
cyli mam rozumiec to tak
pierwsza serja 15 powt (rozgrzewka)
druga 5 60% c/m
trzecia 3 70% c/m
czwarta 3 70% c/m
piata 1 90% c/m
itd ?

starość nie radość

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady na suwnicy skośnej a maszynie Smitha - jakie zakładacie obciążenia?

Wiecej