SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o rade !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 564

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27 lat

Waga / wzrost

90kg 180 cm

Staż treningowy

3 miesiace

Cel cyklu

rzezba i redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 177
witam , trenuje od okolo 3 miesiecy, 2 razy w tygodniu silownia, 4 razy rower - bieganie , zalezy od pogody i oczywiscie dieta, w ciagu tych 3 miesiecy spadłem o 14 kilo (wczesniej 104kg ) teraz zamierzam dalej trzymac diete ale wziołem sie bardziej za silownie- cwicze 4 razy w tygodniu od 2 tygodni i 2 - 3 razy w tygidniu rower lub bieganie , oczywiscie dalej planuje redukcje jeszcze o około 10 kilo , ale chce zlapac toche rzezby, do gorudnia zrezygnowalem z alko calkowicie , i zamierzam wlasnie sobie dobrac jakies odrzywki, myslałem o jakis białku i spalaczu ale wole najpierw spytac sie was o zdanie tak ze prosze was o rade. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Jeśli masz odpowiednia diete to białko nie będzie potrzebne (chyba że Ci go brakuje z naturalnego pożywienia).
Jesli chodzi o spalacz to nie jest konieczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki proponujecie

Następny temat

Bcaa można?

WHEY premium